Adalet Tatlı Kimdir - İbrahim Tatlısesin Eşi Kim

'Magazin Haberleri' forumunda DeMSaL tarafından 17 Mart 2011 tarihinde açılan konu

 1. DeMSaL

  DeMSaL Özel Üye

  Adalet Tatlı Kimdir - İbrahim Tatlısesin Eşi Kim konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Tatlıses’in Eski Eşi Adalet Tatlı kimdir - Adalet Tatlıses Resimleri - Adalet Tatlı Biyografisi - Tatlıses'in ilk eşi Adalet Tatlı Hakkında  ibrahim tatlıses'in ilk eşi, iki kızı ve iki oğlunun annesi. bazı yerlerde ismi adile tatlı olarak geçiyor. medyada hiç görünmüyor.

  İsmen bilinen ama hiç ortalarda görünmeyen Adalet Tatlıses eşi İbrahim Tatlıses'in 3 ay önce kendisine 'hakkını helal et' dediğini söyledi

  İbrahim Tatlıses'in ilk eşi Adalet Hanım olayı duyar duymaz Şanlıurfa'dan geldi. Dün kendisiyle sohbetimizde en son ne zaman görüştüklerini sordum. Üzgün bir ses tonuyla, şöyle konuştu:

  [​IMG]

  "Oğlumuz Ahmet'in bebeği oldu 3 ay önce. Ben hemen İstanbul'a, onların evine geldim. Sonra İbrahim Bey'e sevdiği Urfa yemeklerini yapıp çağırdım. Geldi torunu görüp kulağına ezan okudu. Çocuklar rica etti, 'Adını sen koy baba ' deyince güldü; 'Bu da babası gibi Ahmet olsun' dedi. Gece ayrılırken sanki içine doğmuş gibi 'Adalet Hanım. Kime ne zaman olacağı belli olmuyor, hakkını helal et' dedi.

  Onu gizlice Hac listesine yazdırmıştım. Vakti gelince sürpriz yapıp açıklayacak, Mekke'ye gidip hacı olmasını sağlayacaktım. İbrahim Bey güçlü insandır Cenabıhak sayesinde atlatacağına eminim" Büyük oğlu Ahmet Tatlı ise, "Savaş Abi büyük bir bilgi kirliliği var.

  Her kafadan bir ses çıkıyor. İşin polisiye kısmı emniyetimizi ilgilendirir. Şu an önemli olan babamın sağlığına kavuşması" dedi. (Savaş Ay-Sabah)
   

 2. DeMSaL

  DeMSaL Özel Üye

  Tatlıses'in ilk eşi Adalet Tatlı Fotoğrafları  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Adalet Tatlı Kimdir Forum Tarih
Adalet sloganları sözleri Güzel Sözler-Mesajlar 28 Kasım 2016
Osmanlı devletinin yüzyıllarca hüküm sürmesinde hoşgörü ve adaletin rolü Tarihi Bilgiler 27 Ekim 2016
Adalete önem verilen bir toplumla adaletin önemsenmediği bir toplumda insan ilişkileri Konu Dışı Başlıklar 24 Şubat 2016
İslamın adaletli olmaya verdiği önem nedir kısaca İman ve İslam Forumu 23 Şubat 2016
İsraf emanet ve adalet ne demek kısaca FrmArtuklu TatLı SöZLük 19 Mayıs 2014

Bu Sayfayı Paylaş