Adıyaman - Çelikhan - Çelikhan Lisesi

'Liselerimiz' forumunda DeMSaL tarafından 15 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

 1. DeMSaL

  DeMSaL Özel Üye

  Adıyaman - Çelikhan - Çelikhan Lisesi konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Çelikhan Lisesi - Adıyaman Çelikhan Lisesi
  BİNA DURUMU

  Okulumuz, ana bina, ek bina ve lojman olmak üzere üç binadan oluşmaktadır.

  ANA BİNA: Müdür Odası. Müdür Yardımcısı Odası, memur odası, rehberlik servisi, kütüphane, öğretmenler odası, BT sınıfı (bilgisayar) ve 11(onbir) derslikten oluşmaktadır. Ana binamızın sıhhi tesisatı ve elektrik tesisatı 2007 yılında tamamen değiştirilmiştir. Binanın genel durumu iyi olup kalorifer sisteminin değiştirilmesi (katı yakıta dönüştürülmesi) ve genel onarımının yapılması için 2008 yılı için ödenek talebinde bulunulmuştur. Mevcut şartlarda tam kapasiteyle eğitim-öğretime devam edilebilir.

  EK BİNA: 4 (dört) derslik, erkek ve bayan lavaboları ile arşiv odası mevcuttur. Binanın sıhhi tesisatı tamamen arızalıdır. Pencereleri pvc olup kullanılabilir durumdadır. Alt kattaki derslikleri tabanlarında çökme olmuş, kapılar kullanılamaz durumdadır. Ek binamızın sıhhi tesisatının yenilenmesi, kapıların değiştirilmesi, iç ve dış sıva, boyanın yenilenmesi ile çatının onarımdan geçmesi okulumuza 5 (beş) yeni derslik kazandıracaktır.

  Okulumuz Çelikhan Lisesi, 1966 yılında ortaokul olarak yapımına başlanan binada, 1970-1971 eğitim-öğretim yılında ortaokul olarak başlamıştır. 1974-1975 eğitim-öğretim yılında lisenin açılmasıyla ortaokul ve lise olarak faaliyetini sürdürmüş, 1996-1997 eğitim-öğretim yılında Barbaros İ. Ö. Okulu’nun açılmasıyla ortaokul kısmı adı geçen okula devredilmiştir. 1996-1997 eğitim-öğretim yılından beri lise olarak faaliyetini sürdürmektedir
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Adıyaman Çelikhan Çelikhan Forum Tarih
Çelikhan Dershanesi Hakkında Bilgi Adıyaman Çelikhan Adıyaman Tanıtımı 1 Aralık 2012
Adıyaman Çelikhan İlçesi Hakkında Bilgi Adıyaman Tanıtımı 14 Mayıs 2011
Yunus Emre İlköğretim Okulu Çelikhan Adıyaman Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 23 Temmuz 2010
Yeşilyayla İlköğretim Okulu Çelikhan Adıyaman Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 23 Temmuz 2010
Yeşiltepe İlköğretim Okulu Çelikhan Adıyaman Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 23 Temmuz 2010

Bu Sayfayı Paylaş