Acun Ilıcalı Eşi Zeynep Ilıcalı

'Magazin Haberleri' forumunda SeLeN tarafından 23 Mart 2011 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Acun Ilıcalı Eşi Zeynep Ilıcalı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Zeynep Ilıcalı Kimdir - Zeynep Ilıcalı Resimleri - Zeynep Ilıcalı biyografisi - Acun Ilıcalı Eşi - Zeynep Ilıcalı Hakkı nda  Acun Ilıcalının eşi Zeynep Ilıcalı ve Leyla ile Yasemin adlarinda Kiz Çocukları var


  İki ay önce "İhanete uğradım" diyerek eşi Acun Ilıcalı'dan boşanmak için dava açan Zeynep Ilıcalı, önceki gün İstinye Park'ta arkadaşlarıyla yemek yedi.

  [​IMG]

  Yemek sonrası alışveriş yapan Zeynep Hanım, gazetecileri fark ettiğinde önce tedirgin olduysa da sonra poz verip, boşanma davası ve yaşadıklarıyla ilgili sessizliğini bozarak ilk kez konuştu.
  Moralinin ve keyfinin yerinde olduğunu belirten Zeynep Ilıcalı şunları söyledi:
  "ACUN'UN SERVETİNİN YARISINI İSTEMEDİM"

  "Psikolojik olarak çok iyi hissediyorum. Aldatıldığımı gazeteden öğrendim. Zaten öğrendiğim anda boşanma davası açtım. Daha önce bilmiyordum. Acun'un servetinin yarısını istemedim. Bizim ilişkimiz para ilişkisi değil. Ortada öyle 25 milyon diye rakamlar yok. Zaten bu soruları Acun Bey'e sorun, medyatik

  olan o, ben de ğilim. Ben normal, sıradan bir vatandaşım..."
  ÖNCE TANIMIYORUM DEDİ AMA...

  Boşanma davaları 14 Şubat Sevgililer Günü'nde görülecek olan Zeynep Ilıcalı, eşi Acun Ilıcalı'nın aşk yaşadığı söylenen Şeyma Subaşı'yı önce hiç tanımadığını söyledi. Zeynep Hanım, gazetecilerin, "Acun Bey, evinde parti verdiğinde Subaşı'yı görmediniz mi?" sorusu üzerine, "Evet tanıyorum" dedi.
   

Bu Sayfayı Paylaş