ActiveX Control Pad 1.0

'Web Programlama & Scriptler' forumunda Siraç tarafından 1 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  ActiveX Control Pad 1.0 konusu ActiveX, Microsoft firmasının hazırladığı işletim sistemlerinde Java dili gibi internet üzerinde çalışan programlar hazırlamak için kullanılan gelişmiş bir program geliştirme dilidir. Bir Microsoft yazılımı olan ActiveX Control Pad ile kendi hazırlamış olduğunuz internet sitelerine dilediğiniz şekilde ActiveX kontrolleri ekleyebilirsiniz.

  Yazılımın piyasadaki diğer ActiveX kontrol oluşturma programlarına kıyasla çok daha geniş yetkilere ve özelliklere sahip olduğunu göreceksiniz. Örneğin bu program aracılığı ile ActiveX ziyaretçi kontrollerini renkli, grafikli olarak tasarlamanız mümkün. Bunun yanında ekranda görünmesini istediğiniz bölgeyi ve görünüm şekillerini de dilediğiniz şekilde değiştirebilmeniz mümkün.

  Ürünümüz sitelerinize profesyonel anlamda ActiveX kontrol ve denetim seçenekleri eklemenize olanak sağlamaktadır. Özellikle programın ana menüsündeki "Script Wizard" seçeneğine tıklarsayarak yazılımdan çok daha rahat bir şekilde yararlanabileceğinizi belirtmeliyim. Programımızın tamamen ücretsiz olması da ayrı bir avantajıdır. Kolay gelsin...
  http://download.microsoft.com/downlo...S/setuppad.exe
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - ActiveX Control Forum Tarih
Abander TagControl 2.91 Yapı 004 Indir A-B 7 Nisan 2010
ControlPad 0.66 İndir C-D 29 Mart 2010
Opti Drive Control 1.44 İndir O-P 14 Kasım 2009
Child Control 2008 10.222 İndir Güvenlik Programları 10 Kasım 2009
Norman Virus Control (NVC) 5.99 R17 İndir Güvenlik Programları 14 Ekim 2009

Bu Sayfayı Paylaş