Ace Optimizer Utilities 4.1

'A-B' forumunda Siraç tarafından 2 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Ace Optimizer Utilities 4.1 konusu
  Ace Optimizer Utilities 4.1

  [​IMG]

  Ace Optimizer Utilities, bir sistem iyileştirme yazılımıdır. Sabit disk üzerinde herhangi bir işe yaramayan dosyaların yer tutması sistem performansını olumsuz etkilemektedir. Aynı durum kayıt defteri için de geçerlidir. Windows'un kök dosyalarının kayıtlarını tutan sistem kayıt defterinde zamanla gereksiz veriler birikebilmektedir. Sistem kaynaklarının gereksiz yere kullanılmasına neden olan bu durum bilgisayarınızın performansını ciddi biçimde etkiler.

  Ace Optimizer Utilities yazılımının temel amacı sabit disk üzerindeki gereksiz dosyaları silmek ve kayıt defterini gereksiz verilerden arındırmaktadır. Bu sayede sistem üzerinde yalnızca ihtiyaç duyulan dosyalar kalacağından sistem kaynakları da boş yere kullanılmayacaktır. Tercih ettiğiniz sürücüler üzerinde tarama yapan yazılım ardından gereksiz bulduğu dosyaları, verileri silmektedir. Bu iki temel işlevinin dışında, geçmiş işlemlerinin kayıtlarının tutulduğu dosyaları ve bozulmuş kısayolları da temizleyebilmektedir.

  Sistem açılışında kendiliğinden çalışmaya başlayan uygulamalar için de bir düzenleme aracına sahip olan yazılım, bu sayede sistem açılışında çalışmasına gereksinim duymadığınız uygulamaları iptal etmenizi sağlamakta ve bilgisayarınız daha hızlı açılabilmektedir. Sabit diskinizde birbirinin aynısı dosyalar da yer alabilmektedir. Yazılım bu dosyaları da tespit ederek temizleyebilmenizi sağlamaktadır. Yazılım tüm bunların yanı sıra şu işlevlere de sahiptir:


  • [*]Yazılım kaldırma yöneticisi
   [*]Güvenli dosya silebilme
   [*]Dosya verilerini geri getirmeksizin silebilme
   [*]Boş klasörleri bulabilme
   [*]Disk durumlarını analiz edebilme
   [*]İleri bir tarihte sistem bakımı ayarlayabilme

  Not : Yazılımı 30 gün boyunca hiçbir özellik kısıtlaması olmaksızın kullanabilirsiniz. Bu sürenin ardından da yazılımı kullanmaya devam etmek isterseniz 29.95 dolar ödeyerek satın almanız gerekmektedir.


  İNDİR
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Optimizer Utilities Forum Tarih
Ace Optimizer Utilities 5.1 İndir A-B 26 Eylül 2009
Ace Optimizer Utilities (98/ME İçin) 4.0 A-B 15 Şubat 2009
Ace Optimizer Utilities 4.1 A-B 26 Ocak 2009
123 GIF/JPG Optimizer 3.0 Indir Diğer Programlar 1 Aralık 2009
Ashampoo WinOptimizer 6.50 Indir A-B 23 Kasım 2009

Bu Sayfayı Paylaş