Acı Öpücük Kitap Özeti - Karin Slaughter

'Kitap Özetleri & E-Kitaplar' forumunda DeMSaL tarafından 13 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. DeMSaL

  DeMSaL Özel Üye

  Acı Öpücük Kitap Özeti - Karin Slaughter konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Acı Öpücük Kitap Özet - Karin Slaughter Kitapları  Kitap Özet

  Heartsdale kasabasının buz pateni pistinde cumartesi gecesi randevuları bir gelenektir. Bu randevuların birinde on üç yaşında bir kız delikanlıyı vurmaya kalkışınca polis şefi Jeffrey Tolliver ile kasabanın çocuk doktoru ve adli tabibi Sara Linton kendilerini korkunç bir trajedinin tam ortasında bulurlar.
  İlk başta dehşet verici ama basit bir olay gibi görünse de, soruşturma ilerledikçe madalyonun öbür yüzünün hiç de öyle olmadığı görülür. Kurbana yapılan otopsi sonucunda uzun süreli cinsel ve geleneksel kadın sünnetinin delilleri bulunur. Sara ve Jeffrey her dönemeçte hüsrana uğrarlar.
  Kurbanın arkadaşları ve aileleri konuşmama konusunda dayanışma içindedirler. Daha sonra genç bir kız daha kaçılınca, buz pateni pistinde yaşanan ilk olayın çok daha dehşet verici bir suçla bağlantısı olduğu ortaya çıkar.
  Yakın geçmişte ikiz kardeşinin ölümüyle sarsılan dedektif Lena Adams, bütün soruların yanıtlarını barındırabilecek bir adamla yakınlaşmaya başlamıştır. Lena, Sara ve Jeffrey çocukların ölümcül gizlerini ortaya çıkaramazlarsa, bu korkunç felaket devam edecektir...


  [​IMG]

  Kitap Adı: ACI ÖPÜCÜK
  Orjinal Adı: KISSCUT
  Yazarı: KARIN SLAUGHTER
  Türü: POLİSİYE-MACERA
  Çevirmen: LALE AYKENT TUNÇMAN
  Barkod:
  ISBN: 975-8733-20-6
  Sayfa Sayısı: 409
  Basım Tarihi: Eylül 2003
   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş