Abdussamet Fazılet Kuzucu İlköğretim Okulu Meram Konya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 30 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Abdussamet Fazılet Kuzucu İlköğretim Okulu Meram Konya konusu
    Sponsorlu Bağlantılar
    Abdussamet Fazılet Kuzucu İlköğretim Okulu Hakkında - Abdussamet Fazılet Kuzucu İlköğretim Okulu Tanıtım - Abdussamet Fazılet Kuzucu İlköğretim Okulu Resimleri - Abdussamet Fazılet Kuzucu İlköğretim Okulu İletişim

Abdussamet Fazılet Kuzucu İlköğretim Okulu Konya Meram İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Abdussamet Fazılet Kuzucu İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Abdussamet Fazılet Kuzucu İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Abdussamet Fazılet Kuzucu İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Abdussamet Fazılet Kuzucu İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Abdussamet Fazılet Kuzucu İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: ABDUSSAMET FAZILET KUZUCU İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: HACİ İSA EFENDİ MAH.ÇEÇENİSTAN CAD. NO:4 MERAM
    Telefon Numarası: 3323225392
    Faks Numarası: 3323203434
    E-mail Adresi:
    Web Adresi: -
    http://www.afkuzucu.meb.k12.tr/

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Yükleniyor...