a-squared Anti-Malware 4.5.0.27 İndir

'Güvenlik Programları' forumunda Siraç tarafından 10 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  a-squared Anti-Malware 4.5.0.27 İndir konusu a-squared Anti-Malware 4.5.0.27


  Tanıtım:
  a-squared Anti-Malware, bir virüsten koruma ve kötü niyetli yazılımları temizleme aracıdır. Zararlılara karşı bilgisayarınız geniş kapsamlı olarak koruyan bu yazılım bilgisayarınızı; virüslere, truva atlarına, casus yazılımlara, reklam yazılımlarına, solucanlara, botlara, klavye kaydedicilere, rootkitlere ve numara çeviricilere karşı koruyabilmektedir.

  a-squared Anti-Malware yazılımı; virüsten ve casus yazılımlardan koruma sağlayan iki ayrı tarama modülüne sahiptir. Sahip olduğu bu modüllerle iki ayrı tarama teknolojisi ile sisteminizi korumaktadır. Bu teknolojilerden birisi güvenlik yazılımlarının yıllardan beri sahip olduğu imza tabanlı tespit yapan halidir. Olası zararlılara karşı veritabanındaki bilgilerle tespit ve temizleme işlemi yapılmaktadır. Diğer tarama teknolojisi ise sezgisel tarama denilen ve günümüz güvenlik yazılımlarının asıl başarıyı yakaladığı teknolojidir. Bu teknoloji ile yazılım olası casus yazılımları sahip olduğu davranışsal harekerlerden zararlı olduğunu ayırtetmek suretiyle tespit etmektedir.

  Günümüz yazılımları içerisinde hızla kendisini öne çıkaran a-squared Anti-Malware yazılımı yapılan son güvenlik testlerinden birisinde de birinci olmuştur. Bu testin sonuçlarına buradan ulaşabilirsiniz. Yazılım birçok popüler rakibini geride bırakarak birinci olmuştur.

  NoT: Program yüklenirken sizi üretici sitesine yönlendirecek ve kayıt olmanızı isteyecek kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra mail adresinize gelen kullanıcı adı ve şifre ile programı kullanabileceksiniz. Ücret ödemeden yazılımı 30 gün boyunca kullanabilirsiniz. Yazılımın tam sürüm ücreti 40 dolardır.


  Boyut : 63.2 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 30 gün

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista

  Üretici Firma : Emsi Software


  [​IMG]


  a-squared Anti-Malware 4.5.0.27
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - squared Anti Malware Forum Tarih
a-squared Anti-Malware 4.5.0.19 İndir Güvenlik Programları 4 Ağustos 2009
a-squared Anti-Malware Personal Edition 4.5 İndir Güvenlik Programları 22 Mayıs 2009
a-squared Anti-Malware Personal Edition 4.0 Güvenlik Programları 28 Şubat 2009
a-squared Anti-Malware Personal Edition 4.0 Download Güvenlik Programları 2 Şubat 2009
A-squared Anti-Malware Personal Edition 3.0.0.317 Güvenlik Programları 2 Şubat 2009

Bu Sayfayı Paylaş