A-Patch (Windows Live Messenger için) 1.43 (build 3) İndir

'Msn ve Sohbet Programları' forumunda Mavi_Sema tarafından 10 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  A-Patch (Windows Live Messenger için) 1.43 (build 3) İndir konusu A-Patch (Windows Live Messenger için) 1.43 (build 3)

  Boyut : 166 Kb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows XP/Vista

  Üretici Firma : The A-Patch Team

  [​IMG]

  Tanıtım:
  A-Patch, Windows Live Messenger üzerindeki neredeyse her özelliği tek tek değiştirebilme imkanı sunan, basit ve küçük boyutlu bir Live Messenger yaması.

  Şu ana kadar incelediğim bütün Live Messenger yamalarından daha kapsamlı, daha kullanışlı, yükleme gerektirmeyen ve olabildiğince sorunsuz bir yama.

  Çoklu oturum açma ve sınırsız titreşim gibi artık çoğu yamada bulunan özellikleri de içeren 70'ten fazla seçeneğiyle tam bir kişiselleştirme ve kolaylık sağlıyor.

  Kullanımı:
  - Programı innDirin
  - ZIP arşivindeki EXE dosyasını çıkarın ve çalıştırın
  - Programı açın
  - Messenger'ınızın kapalı olduğundan emin olun
  - 'Patch Messenger'ı seçin
  Bundan sonra birkaç sayfa boyunca Messenger'da istediğiniz ve istemediğiniz özellikleri seçeceksiniz. Bitirdikten sonra Apply'a basarak seçimlerinizi uygulayabilirsiniz.

  Uyarı:
  Eğer A-Patch yamaları uygulamakta başarısız olursa Live Messenger'ınızı ve tüm eklentilerini kaldırıp tekrar yükleyerek deneyin.

  Not:
  Bu sürüm Windows Live Messenger 9.0 (14.0.8089.0726, 14.0.8064.0206, 14.0.8050.1202) sürümleri için geçerlidir. MSN Messenger sürümleri için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:
  A-Patch (MSN Messenger)

  Yorum Kontrol : MSN araçları sınıfından birçok yazılım için hemen her gün kurulmuyor tarzında yorum alıyoruz. Microsoft'un Beta programı dahilinde ve çeşitli dillerde hazırlanmış sayısız MSN kurulumu bulunuyor. A-Patch tarzındaki yazılımlar ne yazık ki tüm sürümlerde çalışmak için dizayn edilmiş değiller. Bu sebeple bizler de innDir.com olarak A-Patch ve onun tarzındaki diğer tüm MSN araçları için %100 çalışma garantisini veremiyoruz. Siz değerli ziyaretçilerimizin bilgilerinize önemle duyururuz.


  A-Patch (Windows Live Messenger için) 1.43 (build 3)
   
 2. avatar

  avatar Üye

  eline sağlık paylaşım için sağol
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş