Aşka AnLamLI SözLeR!

'Güzel Aşk Sözleri' forumunda semyav5mitq tarafından 7 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Aşka AnLamLI SözLeR! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Her geçen gün biraz daha acıyor canım.Her geçen gün biraz daha kan kaybediyor hayallerim.Su alan bir gemi misali her geçen gün yavaş yavaş batıyorum.Tayfam yok,yolcum yok gemiyle birlikte batıcak hiç birşeyim yok.
  Ne hayallerim ne umudum ne de yarınlarım.

  Kaçmak istersin hayattan.Tek başına yaşamak karanlıklarda.Yapamazssın bırakmazlar peşini onlar.Kovaladıkça sen kaçarsın nereye olduğunu bilmeden.Bir gün kazanıcam diye inat edersin kazanamassın.Sonunda yenilir hayatlar içinden hayat seçersin sebebsizce yaşarsın ölmek istersin delice.

  Bilirmisin iki arada kalmanın ne demek olduğunu?Adım atsan ölecek,geriye dönsen yanacak gibisindir.İkisindede canın acır için acır.Ama seçim yapmalısındır ve kurtulmalısındır bu kisir döngüden kurtuluş yok.Acı var ama
  gözyaşı yok!

  Siyah-Beyaz bir flim içinde, rolu belirlenmiş hayatın dublorluğunu yapmak ne kadarda anlamsız.Sensiz şu hayatımın tek rengi kırmızı.''kan kırmızı''.Olmuyor işte sensiz olmuyor kan ağlıyor kanımın her damlası.

  Bir dilek tutarsın mumları üflerken.Bir yudum mutluluk,yaşam,yaşama direnci.Aşk dilersin aşk,sevdanın kıblesinin yanlış yerde olduğunu bilmeden.

  Papatya dalı gibi oynuyor kader ruhumla.Kopardığı her yaprak incitiyor bedenimi.Acıtmıyor beni,yaptığı ruhuma.Bilmiyor ama ruh kristali kırılırsa,düzelmez bidaha.

  Sensiz, tanrısını kaybetmiş;Şizofren bir insanın karanlıkları içindeyim.Çırpınıyorum,Kan pıhtılaşmasına dönen göz yaşlarım adını yazıyor baktığım yere.Yapıcak birşeyler arayıp bulamıyorum.Bir elimde rakı bardağım,diğer elimde kırılmış parçalarıyla kalbim.Vermek için seni arıyor bulamıyorum.
   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş