Aşk ve Ceza Dizisi 45. Bölüm Fragmanı ve Özeti

'Aşk ve Ceza Dizisi' forumunda Mavi_inci tarafından 15 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_inci

  Mavi_inci Özel Üye

  Aşk ve Ceza Dizisi 45. Bölüm Fragmanı ve Özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Aşk ve Ceza Dizisi 45. Bölüm Fragmanı İzle

  Aşk ve Ceza Dizisi 45. Bölüm Özeti

  45. BÖLÜM
  ÖZETİ
  Yasemin'e olan aşkını itiraf eden Yavuz'u büyük bir sürpriz beklemektedir. Lansmanın yapıldığı mekana giden Savaş, Yavuz ile hesaplaşmak üzere onun karşısına dikilir.

  Gerçekler hızla gün yüzüne çıkarken duydukları karşısında şaşkınlık yaşayan Yasemin'in endişeleri de artmıştır. Savaş derhal Yasemin'in evinin etrafında güvenlik önlemleri aldırır. Bir yandan da Yavuz'un peşine düşer, ancak Yavuz çoktan sır olmuştur.

  Şahnur telaş içerisindedir. Evdeki olağanüstü durumdan birşeylerin yolunda gitmediğini anlamıştır. Pala'yı sıkıştırarak işin aslını öğrenmeye çalışırken televizyonda duydukları karşısında şoka girer.

  Neler olduğunu anlamaya çalışan Ceyda, Yavuz ile görüşmüştür. Ardından Yasemin ajansa gelip artık Yavuz ile beraber çalışmayacaklarını bildirir ancak Ceyda bu durumdan hoşnut olmaz. Yasemin ile tartışan Ceyda'nın aklında yeni planlar vardır.

  Şahnur'un, Yasemin ve Yavuz'un birlikte çalıştıklarını öğrenince aklı iyice karışır. Savaş ve Pala'dan bilgi alamayan Şahnur, Yasemin ile konuşmaya karar verir.

  Öte yandan Nazan, Bora'nın yokluğu ile zor günler yaşarken dertlerini Fidan ile paylaşır. Bora ise Nazan ile barışma planları yapmaktadır.

  Yasemin'e olan saplantılı aşkı ile gözü dönen Yavuz, haince planlar kurmakta ve intikam yeminleri etmektedir. Bir yandan da Beşir'in yerine oynamaya devam eder.

  Sevdiğini ve oğlunu korumak için her türlü önlemi alan Savaş bir yandan da Yasemin'e asla ayrılamayacaklarını, aşklarının gücü ile herşeyin üstesinden geleceklerini anlatmaya çalışır. Yasemin ise zaten Savaş'tan daha fazla ayrı kalamayacağını çoktan anlamıştır. İkisi bu zor günleri birbirlerine ve aşklarına tutunarak aşmaya çalışırlarken onları bu kez korkunç bir olay beklemektedir.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Aşk Ceza Dizisi Forum Tarih
Aşk ve Ceza Dizisi 62. Bölüm Fragmanı İzle Aşk ve Ceza Dizisi 12 Haziran 2011
Aşk ve Ceza Dizisi 61. Bölüm Fragmanı İzle Aşk ve Ceza Dizisi 3 Haziran 2011
Aşk ve Ceza Dizisi 60. Bölüm Fragmanı İzle Aşk ve Ceza Dizisi 29 Mayıs 2011
Aşk ve Ceza Dizisi 59. Bölüm Fragmanı İzle Aşk ve Ceza Dizisi 23 Mayıs 2011
Aşk ve Ceza Dizisi 58. Bölüm Fragmanı İzle Aşk ve Ceza Dizisi 15 Mayıs 2011

Bu Sayfayı Paylaş