Aşk için işlediğim bütün günahları kutsal sayıyorum

'Ayrılık ve Yalnızlık Sözleri' forumunda zeynepharput tarafından 16 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

1. zeynepharput

zeynepharput Yeni Üye

Aşk için işlediğim bütün günahları kutsal sayıyorum konusu
    Sponsorlu Bağlantılar
    Aşk için işlediğim bütün günahları kutsal sayıyorum artık yağmalanmış şehirler hüzünlü güller yüklenerek müebbeti olduğum cemaline kendimi hapsetmeye geliyorum. Ruhumu yaktım önceden ve şimdi hasretinle kurtlanan cesedimi saçlarına sarmaya geliyorum. Dün bugün ve yarın ne kadar varsa aşka dair yaşanacaklar hepsini gece yarısı hasretlerine yoldaş ediyor ve tüm sevdaların ağırlığınca yürüyorum sana. Kuşatmadaki düşlerimi ve baskın yemiş hayallerimi onurumu haysiyetimi yerlere atarak azad ettiriyor ve her şeyi göze alarak lanet olsun işte boyun eğiyorum sana. Bakışlarımın ardında bakışlarını okşayarak ne fırtına ne boran hayalinin pusulasıyla ayaklarına sarılmaya geliyorum. Kimliksiz utangaç güçsüz sevdamı ; acı ve gözyaşına atarak kıyılarına yaklaşıyor ve bir yosun olmaya razı oluyorum. Artık kimsenin olmadığı uçsuz topraklarda maviyi kırmızıya boyayarak bekliyor ve seni kutsal biliyorum.

Önder ÖZTÜRK

8 HAZİRAN 2008
    14 : 30

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 16 Ocak 2011

Yükleniyor...