Aşk için çok ağladım

'Magazin Haberleri' forumunda Siraç tarafından 8 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Aşk için çok ağladım konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Aşk için çok ağladım

  Genç kızların kalbine taht kuran Keremcem bilinmeyenlerini anlattı

  [​IMG]

  Şarkıcılıktan sonra oyunculuğa da iyice ısınan ve yakışıklılığıyla genç kızların kalbinde taht kuran Keremcem, hayatının bilinmeyen yönlerini Seventeen dergisine anlattı. Arkadaşlarının 'Kero' ya da 'Kerocan' diye seslendikleri şarkıcı; aşka, korkularına ve tutkularına dair açıklamalar yaptı. İşte Keremcem'den kendine dair yorumlar:
  ÖNCE GÖZLERİNE BAKARIM!
  * Küçükken önce doktor, sonra avukat, sonra da mimar olmak istedim. Sonunda şarkıcı oldum. Şu anda yaptığım iş tamamdır. Şarkı söylemek, oyunculuk yapmak, gösteri dünyasında olmak çok hoş! Artık hayattaki amacım; sıradaki albümlerim!

  * Her kadının dikkat çekici noktası başkadır. Birinin kaşı, birinin gözü, diğerinin elleridir. Ama ben önce, gözlere bakarım.
  * Bugüne kadar tam üç kez aşık oldum ve aşk için çok ağladım. Tek bir aşkın ardından da çok ağladım, çok aşkın ardından da çok ağladım. Şu anda bir şansım olsaydı; en çok görmek istediğim kişi ikinci aşık olduğum kadın olurdu. Onu düşünüyorum son zamanlarda. Geçmişe geri dönüp bir insanla tekrar konuşma şansım olsaydı, onunla ve rahmetli dedemle konuşurdum.
  KORKMAKTAN KORKUYORUM!
  * Hayatta en çok korkunun kendisinden yani korkmaktan korkuyorum. Bir de birine istemeden kötülük yapmaktan. En büyük zayıflığım ise gururum. Sevdiğim insanlar beni çok kolay kırabilir. En çok sinirlendiğim şey ise; değer verdiğim herhangi bir şeyi, değer verdiğim kişiye anlattığımda değersiz bir şeymiş gibi davranılması. Konu ne olursa olsun!

  * Üç-dört aylık Fenerbahçeli'yim. Aykut Gürel ve ekibi FB'li oldukları için ben de arada bir maç izliyorum. Baktım ki takım tutarsam daha keyifli olacak, FB'li oldum.

  Keremcem hayatta en çok değer verdiği varlıklardan birinin kedisi 'Cini' olduğunu söyledi ve ekledi: "Yangında kendimden sonra ilk kurtaracağım şey; kedimdir. Yoğunluktan dolayı bakamadığım için 'Cini'yi Bodrum'a, annemin yanına gönderdim. Şimdi orada, annemin kedisi 'Rakı' ile birlikte yaşıyor. Beraber, bahçe içerisinde daha mutlular. Şu anda, Bodrum'a onların yanına gidebilmeyi çok isterdim. Ailemi çok özlüyorum."
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Aşk için çok Forum Tarih
Takılarınız İçin Çok Şık Askılar Dekorasyon 19 Şubat 2010
Masaüstünüz İçin Çok Hoş ve Rengarenk ''Aşk'' ResimLeri Wallpaper / Resimler 30 Eylül 2008
bir aşkı paylaşmak için çok geç Şiirler 24 Ağustos 2008
Ankara niçin başkent seçilmiştir Sorular ve Cevaplar 1 Aralık 2016
Günümüzde uzayı incelemek için başka hangi araçlardan yararlanılıyor Uzay ve Gökyüzü 5 Mart 2014

Bu Sayfayı Paylaş