Aşk gezegeni Venüs Kova Burcu'nda!

'Burçlar Alemi - Astroloji' forumunda Dine tarafından 20 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Aşk gezegeni Venüs Kova Burcu'nda! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Aşk hayatını ve duyguları yöneten Venüs bir ay boyunca sizin burcunuzu ve ilişkilerinizi etkileyecek mi?

  18 Ocak’tan itibaren Venüs, Oğlak Burcu'ndan çıkıp yolculuğuna Kova Burcu'nda devam ediyor. Böylece Venüs’ün etkileri Kova’nın özellikleri ile birleşiyor. Venüs’ün Kova Burcu'nda yolculuğu sırasında aşk açısından çok daha özgür bir anlayışın ortaya çıkacağını söylemek mümkün.

  Venüs astrolojide aşk, sanat, para ve güzelliği sembolize ediyor. Bütün bu idare ettiği unsurlar Kova Burcu'yla birleşince çok daha özgür ve alışılanın dışında olaylar ortaya çıkabilir.
  Kova, tek tek bireylerle ilgilenmek yerine kitlelerin mutluluğuna yönelik bir anlayışa sahiptir. Venüs’ün bu burçta dolaşıyor olması dünyanın bütününü kapsayan bir sevgi anlayışının ortaya çıkacağını işaret ediyor. Aynı zamanda Kovalar’ın aşk hayatlarını da harekete geçiriyor. Kova Burç'ları bu devre içinde duyguları ve ilişkileri aracılığıyla kendilerini daha iyi tanıma fırsatı bulacaklar.

  Aşk ve ilişkiler açısından son derece dürüst yaklaşımlar ortaya çıkabilir ve duyguların daha rahat ifade edilebilmesi mümkün olabilir. Aynı zamanda beklenmedik değişimler ve alışılmışın dışında hatta şaşırtıcı ilişkiler de ortaya çıkabilir.

  Hangi burç nasıl etkilenecek?

  Venüs’ün 11 Şubat’a kadar sürecek bu konumu sayesinde uluslararası organizasyonların, kültürel faaliyetlerin, dostlukların artması, ilginç grupların ve ilginç kişilerin dikkati çekmesi söz konusu olabilir.

  Gökyüzünün bu konumundan en fazla etkilenecek olanlar Kova burçları olacak. Bunun dışında olumlu olarak etkilenecek burçlar ise İkizler ve Terazi'ler... İkizler’in moralleri ve ilişki kurma yetenekleri yükselirken, Terazi'ler bir süredir hissettikleri karamsar duygulardan kurtulacaklar.

  Kovanın zıt burcu Aslan'lar ise en çok etkilenen burçlardan biri olacak. Sürpriz ilişkiler yaşayabilir veya devam eden ilişkilerini zorlayacak davranışlar içine girebilirler. Hem kazançların hem de kayıpların olabileceği bu dönemde harcamalar konusunda da dikkatli olmaları gerekiyor.

  Gökyüzünün bu konumundan ikinci derecede olumlu etkilenen Koç ve Yay'lar ise, aşk potansiyellerinin yükseldiğini hissedecek, kendilerine olan güvenleri ve sevdikleriyle aralarındaki ilişki çok daha sıcak ve yoğun olacak. Parasal konularda ise yeni fırsatlarla karşılaşabilirler.

  Olumsuz etkilenen Boğa ve Akrep'ler, karamsar duygulara kapılıp sevdiklerine karşı kuşku ve kuruntulu bir tavır içinde bulunabilirler.

  Oğlak'lar bu dönemde özellikle maddi konularda yeni fırsatlarla karşılaşacaklar. Balık Burç'ları eski aşklarını hatırlayabilir veya eskiden tanıdıkları biri ile duygusal bir bağ kurabilirler. Yengeç'ler başkalarından bekledikleri maddi destekler, krediler, borçlar gibi konularda veya eşlerinin kazançları sayesinde yeni fırsatlar yakalayabilirler.

  Başak'lar ise günlük hayatlarında bayanlarla daha fazla birlikte olabilir, ekip çalışmaları yapabilir, yardım dernekleri ve sağlık konularıyla uğraşabilirler.

  Tüm burçlar için özellikle de Kova, Aslan, Boğa, Akrep burçları için 23 – 30 Ocak tarihleri arasındaki günler çok zorlayıcı olabilir. Yükselen enerji nedeni gerginlikler artabilir. Hem duygusal hem maddi konularda dikkatli olmakta yarar var.
   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş