Aşk gezegeni Venüs Koç Burcu'nda sizi nasıl etkileyecek?

'Burçlar Alemi - Astroloji' forumunda Dine tarafından 10 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Aşk gezegeni Venüs Koç Burcu'nda sizi nasıl etkileyecek? konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Aşk gezegeni Venüs Koç Burcu'nda sizi nasıl etkileyecek?

  [​IMG]

  7 Mart’ta Venüs Koç burcuna girdi ve 31 Mart’a kadar bu burçta kalacak. Bu durum ilişkilerinizi de etkileyecek...

  Astrolojide aşk, sanat, estetik, sosyallik, ikili ilişkiler ve finansla ilişkilendirilen Venüs, zararda olduğu Koç Burcu'nda yukarıda belirtilen özelliklerini tam olarak sergileyemez. Öte yandan astrolojide Koç Burcu, cesaret, açıksözlülük, talepkarlık, ve girişkenlikle ilişkilendirilir.

  31 Mart’a kadar bu burçta kalacak olan gezegen ilişkilerde, istek, cesaret ve atılganlığı ön plana çıkaracak. İlişkilerde acelecilik ve coşku, aniden başlayan ya da biten aşklar, dans, spor gibi aktiviteler günlük hayatımızda öne çıkabilir.

  İlişkilerde heves ve yoğun tutkular artabilir, bir şeye istek duyulduğu an duygular fazla düşünmeden gösterilebilir. Bir görüşte aşklar bu dönemde daha fazla öne çıkabilir. İsteklerde aşırı talepkarlık ve egoistlik görülebilir. Bu transitten açı alan kişiler aşırı ben merkezci davranabilirler. İsteklerin yerine gelmemesi zorlayıcı tavırları ve saldırganlığı arttırabilir.

  Bu dönemde parasal kazançlar konusunda da isteklerde artış görülebilir. Sadece kazanca yönelik ve ben merkezci girişimler konusunda dikatli olmak gerekebilir. Özellikle 7-13 Mart arasında gökyüzündeki gezegenlerin sert açıları hem finansal konularda hem de duygusal konularda zorlayıcı ve egoist tavırların kazançtan çok, kayıp getireceğinin işaretini veriyor.

  19-23 Mart arasında da sosyal hayatımızı ilgilendiren konularda, borsa, krediler, şans oyunlarında dikkatli olmak gerekebilir. Aşırı hırslı tavırlar beklenmeyen sonuçlar doğurabilir. Sabırlı ve sağduyulu olmakta fayda var.

  Gökyüzünün bu konumu en fazla Güneşi, Ayı, yükseleni ve kişisel gezegenleri (Merkür, Venüs, Mars) Koç, Terazi, Oğlak, Yengeç Burcu'nda olanları etkileyecek.

  Yazan:Astrolog Ümran Ensari
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Aşk gezegeni Venüs Forum Tarih
Aşk gezegeni Venüs Kova Burcu'nda! Burçlar Alemi - Astroloji 20 Ocak 2010
Taşkömürü yatakları hangi jeolojik zamanda oluştu kısaca Eğitim Bilgileri 18 Şubat 2017
Hintli Cezayirli ve Anzak askerlerinin Çanakkale'ye getirilmesinin nedeni nedir kısaca Tarihi Bilgiler 15 Şubat 2017
Mustafa Kemal'in hangi özelliği savaşta askerlerinin başarılı olmasını sağladı kısaca Atatürk Hakkında Herşey 15 Şubat 2017
Okul başkanlığı sloganları Güzel Sözler-Mesajlar 8 Şubat 2017

Bu Sayfayı Paylaş