Aşk Falcısı Romanı Eileen Cook

'Kitap Özetleri & E-Kitaplar' forumunda SeLeN tarafından 1 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Aşk Falcısı Romanı Eileen Cook konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Eileen Cook Aşk Falcısı kitap tanıtımı - kitap özeti  Kitabın künyesi

  Aşk Falcısı
  Eileen Cook
  Olimpos Yayınları / Roman Dizisi
  Etiket Fiyatı : 15,00 TL (KDV Dahil)
  Türkçe (Orjinal Dili:İngilizce)
  336 s. -- 2. Hamur-- Ciltsiz -- 14 x 21 cm
  İstanbul, 2010, 1. Basım
  ISBN : 9786058860810
  Çeviri : Tuğçe Ayteş


  Kitap hakkında

  O Falcı Değil ama Mecbur Kalırsa Olabilir....

  Romanları şimdiden yedi dile çevrilen başarılı bir romancı. Cook, Aşk Falcısı'nda, sevgilisini geri kazanmaya çalışan bir kadının hikayesini nefes kesici bir dille anlatıyor.

  Sophie Kintock deli değil, sadece 6 yıldır birlikte olduğu erkeğini geri istiyor o kadar! Onun yeni kız arkadaşına sahte bir fal bakmak için medyum kılığına girmek de fazla ileri gitmek sayılmaz, değil mi?

  Psişik güçlere sahip numarası yapmak kolay ve eğlenceli hale geliyor, özellikle de işin bütün numaralarını bilen (biraz budala olsa da) sevimli Nick'ten birkaç ders aldıktan sonra. Fakat falları tahmin ettiğinden çok daha fazla şeye yarıyor ve ona radyoda fal anlatma işi teklif ediliyor.

  Şimdi hiç de dürüst olmayan bir meslekteki bu yükselen yıldızlığını kabul edip etmemeye karar vermesi gerekiyor. Ve en iyi seçeneğinin eski alevini yeniden canlandırmak mı yoksa yeni birinde aşkı bulmak mı olduğuna. En önemlisiyse, yanıtların nerede yattığını çözmesi gerekiyor: yıldızlarda mı, yoksa kendinde mi?

  New York Times'ın çoksatan yazarı Jennifer Crusie Elieen Cook'u "Kadın romanlarında en iyi yeni seslerden biri" olarak tanımlıyor. Cook da 7 dile çevrilen ve çevrildiği her dilde listelere girmeyi başaran romanları ile bunu çoktan ispatlamış!

  Cook'un Aşk Falcısı kitabı Olimpos Yayınları tarafından Türkçe'ye kazandırıldı. Aşk Falcısı okurlarını hem romantizme boğuyor, hem kahkahalar attırıyor, hem de nefes kesici diliyle bir solukta okunuyor. Denemeye değer!
  (Tanıtım Bülteninden)

  Kitap kapağı

  [​IMG]
   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş