Aşk Engel Tanımaz Kitap Özeti - Candace Camp

'Kitap Özetleri & E-Kitaplar' forumunda SeLeN tarafından 1 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Aşk Engel Tanımaz Kitap Özeti - Candace Camp konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Aşk Engel Tanımaz Kitap Özet - Candace Camp Kitapları - Aşk Engel Tanımaz Kitap Tanıtım - Aşk Engel Tanımaz Kitap Fiyatı - Aşk Engel Tanımaz Ön Okuma  Kitap Özet

  Artık pek de genç sayılmayan ve evlenmeye dair bütün ümitlerini yitirmiş Constance Woodley, Londra sosyetesinin parlayan yıldızlarından birinin kendisinden hoşlanabileceğine ihtimal dahi vermezdi. Ama koruyucusunun rehberliğinde, Lord Dominic Leighton gibi yakışıklı ve çekici bir çapkının bile dikkatini çeken büyüleyici bir yaratığa dönüşmüştü.

  Sosyetenin şaşkın bakışlarının arasında, bu “sıradan” kız ve hovarda vikont evlilik pazarının kalpsiz düzeninde bile, aşkın bütün bahisleri yerle bir edeceğini herkese göstereceklerdi.

  “Unutulmaz karakterler yaratmasıyla tanınan Candace Camp, geleneksel olay örgülerini okurlarının kalbine dokunan romanlara dönüştürmeye devam ediyor.”
  —Romantic Times BOOKreviews

  “Camp yine hem tarihî romans hayranlarını tatmin edecek, hem de içindeki bazı öğelerle modern romans takipçilerini kendine çekecek, ustalıkla yazılmış bir romansa imza atmış.”
  —Publisher Weekly


  [​IMG]

  Aşk Engel Tanımaz

  Candace Camp
  · Pegasus Yayıncılık
  · Basım Tarihi : 01 - 2011
  · ISBN : 9786054456031
  · Sayfa Sayısı : 352
  · Çevirmen : Ceren Kurtoğulları
  · Etiket Fiyatı : 20.00 TL
   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş