Aşk Bir Hayal Dizisinin 39.Bölüm Özeti

'Diğer Yerli Diziler' forumunda KaRDeLeN tarafından 13 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Aşk Bir Hayal Dizisinin 39.Bölüm Özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Aşk Bir Hayal Dizisinin 39.Bölüm Özeti


  Miran'ın, Altay bebek ve Fatma ile birlikte ülkeden kaçışlarının üzerinden tam dört yıl geçmiştir. Bu sürede Asmin ve Miran cephesinde çok şey değişmiştir. Kendine, karısına ve küçük Altay'a öldü süsü veren Miran Yunanistan'da yepyeni bir hayat kurmuştur. Fatma'nın da doğumuyla sevimli aile görüntüleri tamamlanmıştır. Yeni adı Memo olan küçük Altay herşeyden habersiz Miran'ı baba, Fatma'yı ana bilerek ailenin gerçek çocuğu Reşat'la birlikte mutlu bir hayat sürmektedir.
  Asmin ise öldüğünü sandığı oğlunun acısını hiç unutmamıştır. Ama bunca yıl sevdiği adam ve ailesi için ayakta kalmıştır. Altay'ın milletvekili oluşundan sonra karı koca kayıp çocuklar için var güçleriyle çalışmışlardır. Ama artık hayata tutunmak ve yaşamak için çok daha önemli bir nedenleri vardır. Karnındaki minik kızı Şirin. Şirin'in doğmasıyla Altay ve Asmin'in hayatı yeniden canlanır, yeniden hayat bulur.
  Ama Asmin ve Altay'ın geleceğe umutla baktıkları dünyaları belki kısa bir süre sonra kararacaktır. Asmin'in yeni bir çocuk dünyaya getirdiğini öğrenen Miran deliye döner. Üstelik yalnız değildir. Cezaevinden yeni çıkan Nevin de bunca yılın hesabını sormak ve hıncını almak için bir kıvılcım beklemektedir.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Aşk Hayal Dizisinin Forum Tarih
Aşk Bir Hayal Dizisinin 41.Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 25 Eylül 2010
Aşk Bir Hayal Dizisinin 40.Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 13 Eylül 2010
Aşk Bir Hayal Dizisinin 38.Bölüm Özeti -Sezon Bölümü Diğer Yerli Diziler 26 Haziran 2010
Aşk Bir Hayal Dizisinin 37.Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 20 Haziran 2010
Aşk Bir Hayal Dizisinin 36. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 9 Haziran 2010

Bu Sayfayı Paylaş