Aşk Bir Hayal Dizisi 42.Bölüm Özeti

'Diğer Yerli Diziler' forumunda KaRDeLeN tarafından 14 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Aşk Bir Hayal Dizisi 42.Bölüm Özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Aşk Bir Hayal Dizisi 42.Bölüm Özeti


  Miran çaresiz kalır ve sonunda Asmin'i arar. Asmin yıllar sonra küçük oğlunun hayatta olduğunu öğrenmiştir. Üstelik de çok hasta ve ona ihtiyacı vardır. Genç kadın bir an bile düşünmeden Miran'ın tüm buyruklarını dinler ve Atina'ya doğru yola çıkar. Nereye gideceğini orada ne yapacağını hiçbir şeyi bilmemektedir. Bildiği tek şey vardır. O da bu yolun sonunda öldü bildiği oğlu Altay'a kavuşacaktır.
  Altay İstanbul'da tüm bu gelişmelerden habersiz için içini yemektedir. Asmin'in Miran'ın yanına gittiğinden haberi yoktur. Asmin bundan kimsenin haberi olmamasını sağlar ama hem Mardin'de ki ev halkı hem de Altay durumdan oldukça gergindir. Asmin yıllar sonra oğlunun yanındadır. Ama oğlu çok hastadır. Üstelik öz anasınında fersah fersah uzakta Miran'a baba demekte Fatma'yı ana bilmektedir. Asmin kendini tutamaz ve bir anda oğluna gerçekleri anlatır. Çocuk Asmin'i istemez. Asmin büyük bir hayal kırıklığı yaşamaktadır. Miran Asmin'i Mardin'e geri gönderir. Genç kadın çaresiz Miran'ın tüm dediklerine boyun eğmektedir.
  Üstelik Atina'da turistik gezi yapan bir ailenin Asmin'i tanıyıp çektiği fotoğraflar yayınlanınca hem Mardin de hem de İstanbul'da fırtınalar kopar.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Aşk Hayal Dizisi Forum Tarih
Aşk Bir Hayal Dizisi 75. Bölüm Fragmanı İzle Diğer Yerli Diziler 29 Mayıs 2011
Aşk Bir Hayal Dizisi 74. Bölüm Fragmanı İzle Diğer Yerli Diziler 23 Mayıs 2011
Aşk Bir Hayal Dizisi 73. Bölüm Fragmanı İzle Diğer Yerli Diziler 15 Mayıs 2011
Aşk Bir Hayal Dizisi 72. Bölüm Fragmanı İzle Diğer Yerli Diziler 11 Mayıs 2011
Aşk Bir Hayal Dizisi 71. Bölüm Fragmanı İzle Diğer Yerli Diziler 1 Mayıs 2011

Bu Sayfayı Paylaş