Aşk Anlık intihar

'Aşk-Sevgi-Evlilik Sözleri' forumunda Dine tarafından 11 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Aşk Anlık intihar konusu
  Sponsorlu Bağlantılar

  Aşk , Anlık İntihar


  Az önce sokakta yürüyordum seninle. Sen nerdeydin bilmiyorum, ama senle yürüyordum işte. Karşıdan karşıya geçerken aniden durdum, seninle öpüşmeye başladım. Herkes bize bakıyordu. Tüm benliğimle içindeydim.

  Dudaklarının dudaklarıma bıraktığı ıslaklıkla dans ediyordum.
  Arabam yine yolda kaldı. Cebimdeki paranın yarısı gitti. Umurumda değildi. Sen vardın ya. Yeterdi.

  Şehrin ışıkları hızla akıp geçiyor. Taksinin camına başımı yaslanmış, az önce koluma sinen kokunla şehre bakıyorum. Kokunu kaybetmekten korkuyorum.

  Gözlerine bakarken korkuyorum, kızıyorum, seviniyorum, üzülüyorum, taşıyorum. Yüzlerce duygu bir böcek sürüsü gibi içimde hareket ediyor.
  Zaman yok, mekan yok.

  Bir gün öleceğimi unutuyorum. Her an, her gün yeni bir hayat. Ölüme yaklaştığım an önemsiz gelen her şey, seni düşündüğüm anda yine önemsiz kalıyor.

  Seni düşündükçe her şeyi yaparım gibi geliyor. Hani derler ya dünyayı yerinden oynatırım diye. Doğru galiba. Bugün o kadar kolay oldu ki maaşıma zam istemem. Akşam sen vardın ya. İşten kovulmuşum umurum da değildi.

  Geleceği düşünmüyorum. Yarını bile. Sen ve ben için de…Sen ve ben için de sadece bugün var. Biliyorum her plan, her hedef içimizdeki coşkuyu eksiltecek. Kural yok. Amaç yok. Hayal yok. Yarın yok. Aslında anlam da yok. Tek anlam sana dokunmak, sana sarılmak, seni öpmek.

  Bir odada,dört duvar arasında seninle sadece sarılıp oturmak. Kokunu içime seçmek. Saçlarını okşamak. Yanağına dokunmak. Yüzümü boynuna gömmek. Seni bir bebek gibi kucağıma yatırmak. Zaman yok. Mekan yok. Boşlukta sen ve ben. Geri kalan her şey, olmasa da olur.

  Tutku, ihtiras, arzu eşlik ediyor bize. Ayrıyken de sen varmışsın gibi yaşıyorum. Yemekten sonra sütlaç mı? Kazandibi mi diye sana soruyorum aslında.

  Saate bakma, yarını bana sorma… Aşk sevmez soruları. Aşk, kaprisli bir kadındır aslında. Hiç gelemez sıkıntıya dara. Başına buyruktur. Asi, tutkulu ve saldırgan.

  Aşkın tanımı, tanımlanamayan bir bütün. Hızla gelip geçen, aralarında geçişler yapan yüzlerce duygunun yarattığı bütün. Tanımı yok, bunun için onu denetleyecek kural da yok.
  Duyguların kavgasında acı, sevinç., gözyaşı, kan, öfke, arzu var. Aşk, bir intihar. Aşk gönüllü olarak sahanın kenarına çıkış… Aşkın içinde boğuluyorum. Aşk bitiyor diriliyorum. Boğulmak için yeni bir deniz arıyorum.

  Biliyorum aşkın sonu çok uzak değil. Sonsuz aşka inanmıyorum. Leyla ile Mecnun yalan. Ayrılıklarıydı onları efsane kılan. Bir sabah uyandığımda sen yanımda olsan da her şey bitmiş olacak. Aşkta sadece bugün var. Bu saat, şu an…
  ARET VARTANYAN
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Aşk Anlık intihar Forum Tarih
Başkomutanlık Meydan Muharebesi Nedenleri Gelişimi ve Sonuçları Tarihi Bilgiler 16 Aralık 2013
Başkomutanlık Meydan Muharebesinin Sonuçları Nelerdir Tarihi Bilgiler 27 Eylül 2011
Başkomutanlık Meydan Muharebesi İle İlgili Bilgiler Tarihi Bilgiler 27 Eylül 2011
Büyük Taarruz - Başkumandanlık Meydan Muharebesi Hakkında Bilgi Tarihi Bilgiler 12 Ağustos 2011
Karanlıkta Aşk Kitabı - İrep Eskenazi Kitap, Resim ve Dergi 10 Haziran 2011

Bu Sayfayı Paylaş