Aşk-ı Memnu 10. Bölüm Özet

'Diğer Yerli Diziler' forumunda Fatma tarafından 19 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. Fatma

  Fatma Üye

  Aşk-ı Memnu 10. Bölüm Özet konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Aşk-ı Memnu 10. Bölüm Özet

  Behlül hasta Bihter başında

  Behlül’ün ateşi yükseliyor ve yalıya geliyor. Bihter de onu iyileştirmek için başından ayrılmıyor. Firdevs Hanım hayati tehliaaai atlatır. Firdevs Hanım’ın yalısı boşaltılırken Bihter annesinin hastaneden çıktıktan sonra geçici bir süre için yanında kalmasını ister. Firdevs Hanım bu kararı memnuniyetle karşılar.
  Adnan Bey Firdevs Hanım’ın yalısını geri almak için Hilmi Bey’le pazarlığa oturur. Ancak Hilmi Bey’in yalıdan kolay kolay vazgeçmeye niyeti yoktur. Sonunda karısı Aynur Hanım da Hilmi Bey’e rest çeker ve oğlu Nihat’la arasını düzeltmezse boşanmaya karar verir.
  Okul takımıyla finale kalan Bülent Ankara’da final maçı oynayacaktır. Adnan Bey Bülent’i yalnız bırakmak istemez. Bihter annesiyle ilgilenmek isteyince Adnan Bey’e Deniz Hanım Nihal ve Beşir eşlik eder. Çıktıkları bu kısa yolculuk en çok Deniz Hanım’ı mutlu eder.
  Öte yandan Behlül ateşlenip eve gelince Behlül’ü iyileştirmek Bihter’e düşer. Behlül Bihter’e karşı hissettiği çekimden huzursuz olur.
  Yalıya yerleşen Firdevs Hanım Bihter ve Behlül arasındaki yakınlaşmayı hemen fark eder. Ziyagil yalısında renkli günler başlamıştır artık.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Aşk Memnu Bölüm Forum Tarih
Aşkı Memnu Dizisi Veda Özeti 79. Bölüm Diğer Yerli Diziler 22 Haziran 2010
Aşk-ı Memnu Dizisinin 78.Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 20 Haziran 2010
Aşk-ı Memnu Dizisinin 77. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 8 Haziran 2010
Aşk-ı Memnu Dizisnin 76 . Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 6 Haziran 2010
Aşk-ı Memnu 73. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 11 Mayıs 2010

Bu Sayfayı Paylaş