"Aşkın Dansı" beyazperdede

'Sinema Dünyasından Haberler' forumunda Siraç tarafından 26 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  "Aşkın Dansı" beyazperdede konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  "Aşkın Dansı" beyazperdede

  [​IMG]
  Türk izleyicisi, yeni bir yerli yapımla daha tanışmaya hazırlanıyor. Trajediden doğan bir aşk öyküsünü konu alan ''Aşkın Dansı'' isimli yapım, Mayıs ayında izleyiciyle buluşacak.

  Görsel Film yapımı olan ''Aşkın Dansı'' adlı filmin yönetmenliğini Sami Güçlü üstleniyor. Tolga Savacı, Yıldız Asyalı, Ahmet Mekin, Ahmet Sezerel, Alev Oraloğlu, Nuri Mutlu, Emrah Keskin, Bora Kaskan ve Bekir Ödemiş'in rol aldığı filmin müziklerini Okay Barış hazırladı.

  Görüntü yönetmenliğini Mahmut Yumuşak'ın, sanat yönetmenliğini Secat Kırmacı'nın üstlendiği filmin senaryosu da yönetmen Sami Güçlü'nün imzasını taşıyor.

  Film, trafik kazasında ayağını kaybeden Saliha'nın,(Yıldız Asyalı) aynı kazada ölen sevgilisinin mezarının bulunduğu Kapadokya'ya intihar etmek için gidişini ve bu yolculukta dans hocası Barış (Tolga Savacı) ile tanışmasının ardından aralarında başlayan tutkulu aşkı işliyor. Çekimleri 1 yılda tamamlanan filmin yönetmeni Sami Güçlü, 2008 yılı başından bu yana filmin stüdyodaki teknik işlemleri ile ilgilendiklerini belirtti.

  Filmin farklı bir aşk öyküsünü konu aldığını ifade eden Güçlü, ''Yeşilçam ekolünden gelen biri olarak izleyiciye, 'aşk her şeyi affeder mi' diye soracağız. Çünkü bu filmde, en mutlu anda kaybedenlerin, en kaybettikleri anda umutlananların öyküsü anlatılıyor. Her şey tekrar tekrar sorgulanıyor'' dedi.

   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Aşkın Dansı beyazperdede Forum Tarih
Sel ve su taşkınlarına neden olan etmenler kısaca Eğitim Bilgileri 3 Mayıs 2015
Eksik baskınlık nedir kısaca Konu Dışı Başlıklar 1 Nisan 2015
Baskın gen ve çekinik gen nedir kısaca Seviyeli-Ciddi Konular 30 Eylül 2014
Su baskınına uğrayan bir aileye yardım eden kişiye tebrik kartı örneği Seviyeli-Ciddi Konular 3 Mart 2014
Sel Baskınlarına Karşı Hangi Önlemleri Almalıyız Eğitim Bilgileri 25 Aralık 2013

Bu Sayfayı Paylaş