Aşkı Memnu Finalden Tüyoları

'Diğer Yerli Diziler' forumunda Mavi_Sema tarafından 22 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Aşkı Memnu Finalden Tüyoları konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Aşkı Memnu 79. Bölüm Final Tüyoları,
  24 Haziran 2010 tarihinde sona erecek olan Aşkı Memnu'nun finaline dair tüyolar,
  Aşk-ı Memnu'nun sonu nasıl bitecek?
  İşte Aşkı Memnu Dizisinin Veda bölümü olan finali için açıklanan tüyolar;
  [​IMG]
  Matmazel, Adnan Bey'e Beşir'in ondan bazı sırlar sakladığını ve mutlaka öğrenmesi gerektiğini söyler. Bunun üzerine Adnan Bey, Beşir'in yanına gidip, bilmesi gerekenleri artık Beşir'den dinler. Hemen düğün yerine giden Adnan Bey, Bihter'e bakmadan direkt Behlül ile konuşmaya başlar. Adnan Behlül'e karşı içinde yaşadığı hayal kırıklığını söylerken bu sırada Bihter intihar eder ve tabi Behlül'ün kollarında can verir.

  Son zamanlarda diziye dair bir çok senaryonun dolaştığı bu günlerde, en olası ve en yaygını işte bu senaryodur.Fakat Ece ve Melek ikilisinin Dudaktan Kalbe dizisinin sonunda beklenenin aksini yaşatması ile birlikte, bu final için de aynı şey yapılabilir.

  Kıvanç Tatlıtuğ, son nölüm çekimlerinde üstün performans göstererek izleyenlerin ağlamadan duramayacağı bir oyunculuğa imza atmış.

  Aşk-ı Memnu'nun son bölümü büyük bir sürprizle başlayacak. Matmazel Adnan Bey’e daha fazla sessiz kalamayacağını ve herşeyi itiraf edeceğini söylüyor.
  Nihal ile Behlül’ün düğün gününden birgün önce Bihter koruda gizli bir buluşmanın telaşı içerisindedir. Behlül onu arar, koruya çağırır. Bihter ise herkesten gizli yine Behlül’le koruda buluşur.
  Aynı zamanda Nihal'in evden kovduğu Matmazel, Beşir’in giderek kötüleştiğinin haberini alır ve gizlice ziyaret etmek için yalının üst kapısını kullanarak, korunun sokağa açılan kapısına gelir. Arabadan indiğinde, Behlül’ün arabasıyla karşı karşıya gelir. Behlül’ün düğünden önceki zamanlarını yeni teknesinde geçirdiğini bildiği için, Behlül’ün arka kapıdan eve ziyaretinin şüpheleri ile koruya girer.Ardından bikaç dakika sonra da Behlül'le Bihter’i görür. Zaten bu andan sonra herkesin hayatında dönüm noktası olacak bir zaman başlar.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Aşkı Memnu Finalden Forum Tarih
Aşkı Memnu Kitabının Özeti Halit Ziya Uşaklıgil Kitap Özetleri & E-Kitaplar 30 Eylül 2013
Aşkı Memnu Dizisi Veda Özeti 79. Bölüm Diğer Yerli Diziler 22 Haziran 2010
Aşkı Memnu Bihterin Cenaze Töreni Magazin Haberleri 6 Haziran 2010
Aşkı Memnu-Behlül`ün Cep MeLodisi Cep Melodiler 29 Nisan 2010
Aşkı Memnu 59. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 5 Şubat 2010

Bu Sayfayı Paylaş