Aşağıdağlıca İlköğretim Okulu Gerger Adıyaman

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 23 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Aşağıdağlıca İlköğretim Okulu Gerger Adıyaman konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Aşağıdağlıca İlköğretim Okulu Hakkında - Aşağıdağlıca İlköğretim Okulu Tanıtım - Aşağıdağlıca İlköğretim Okulu Resimleri - Aşağıdağlıca İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri

  Aşağıdağlıca İlköğretim Okulu 1974 yılında eğitim-öğretim hayatına başlamıştır. Okulumuzda 1 derslik 1 müdür odası ve 2 adet tuvalet vardır. Okulumuz bünyesinde 2 kullanılabilir 1 de kullanılmayacak durumda toplam 3 adet lojman bulunmaktadır. Okulumuz normu 1 öğretmendir. Okulumuz 2009-2010 eğitim öğretim yılına 29 öğrenci ile devam etmektedir. Okulumuzda 4 adet bilgisayar 1 adet projeksiyon cihazı ve 2 adet yazıcı bulunmakta aktif olarak kullanılmaktadır. Okul bahçemiz bulunmakta ve oyun alanı olarak kullanılmaktadır. Okulumuz ve öğrencilerimizle ilgili resimlere resimlerimiz linkinden ulaşabilirsiniz.

  Aşağıdağlıca İlköğretim Okulu Adıyaman Gerger İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Aşağıdağlıca İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Aşağıdağlıca İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Aşağıdağlıca İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Aşağıdağlıca İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

  Bulunduğu Yer: ADIYAMAN / GERGER

  Adı: AŞAĞIDAĞLICA İLKÖĞRETİM OKULU

  Adresi: Aşağidağlica Köyü Gerger/Adiyaman

  Telefon Numarası: 4164312031

  E-mail Adresi: Bilgi Yok

  Web Adresi: http://okulweb.meb.gov.tr/02/04/532183/

  Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

  Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz
   

Bu Sayfayı Paylaş