Aşağı Kupkıran İlköğretim Okulu Merkez Ağrı

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 22 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Aşağı Kupkıran İlköğretim Okulu Merkez Ağrı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Aşağı Kupkıran İlköğretim Okulu Hakkında - Aşağı Kupkıran İlköğretim Okulu Tanıtım - Aşağı Kupkıran İlköğretim Okulu Resimleri - Aşağı Kupkıran İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri  [​IMG]


  Aşağı Küpkıran İlköğretim Okulu

  Okulumuz ilk olarak 1945 yılında Eğitim- Öğretime başlamıştır. Zamanla okul binasının kullanılamaz hale gelmesi ile yeni okul binasının ihtiyacı ortaya çıkmıştır. 1964 yılında yeni okul binası lojmanı ile birlikte faaliyete geçmiştir. İlköğretim zorunlu 8 yıla çıkmasından sonra bu okul binası da iş yapamaz hale gelmiştir. Bu tarihte yapımına başlanan yeni okul binamız eğitim- öğretime Ocak 2003 yılında başlamış olup halen burada eğitim -öğretime devam edilmektedir. Okulumuzda gündüzlü ve karma olarak eğitim- öğretim yapılmaktadır.


  Okulumuzda 21 derslikte 650 öğrenci ile eğitim öğretim sürdürülmektedir. Okulumuzda Ders Dersliği sistemi uygulanmaktadır. Gündüzlü ve karma eğitim-öğretim yapan okulumuzda Bilişim Teknolojileri, Sanat Etkinlikleri, Spor Etkinlikleri seçmeli ders olarak okutulmaktadır. Okulumuzda birinci kademede 12, ikinci kademede 10 şube bulunmaktadır. Okulumuzun öğrenci mevcudu yaklaşık 900 civarındadır. Sınıf mevcutlarımız ortalama 35 kişidir. Bu sayı birinci kademede artış göstermektedir.

  Okulumuzda 1 müdür, 2 müdür yardımcısı, öğretmenler ve yardımcı personel olmak üzere toplam 40 kişi görev yapmaktadır. Okulumuzda kadrolu, sözleşmeli ve ücretli olarak toplam 30 öğretmen bulunmaktadır.

  Aşağı Kupkıran İlköğretim Okulu Ağrı Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Aşağı Kupkıran İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Aşağı Kupkıran İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Aşağı Kupkıran İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Aşağı Kupkıran İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

  Bulunduğu Yer: AĞRI / MERKEZ

  Adı: AŞAĞI KUPKIRAN İLKÖĞRETİM OKULU

  Adresi: Aşağı Küpkıran Köyü

  Telefon Numarası: 4722158742

  E-mail Adresi : Bilgi Yok


  Web Adresi :
  http://asagikupkiran.meb.k12.tr/


  [​IMG]

  Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

  Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz
   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş