"Açıköğretimlilere müjde"

'Eğitim Haberleri' forumunda NeslisH tarafından 1 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

 1. NeslisH

  NeslisH Özel Üye

  "Açıköğretimlilere müjde" konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Bilgisayar ve internet dergisi PCnet, Nisan sayısında Açıköğretim Genel Matematik dersinin eğitim videolarını ücretsiz olarak okuyucularına hediye ediyor.

  Sınav tarihleri yaklaşan Açıköğretim öğrencilerinin en büyük dertlerinden biri olan Matematik dersine çözümü PCnet dergisi sunuyor. Görsel Eğitim tarafından hazırlanan ders videoları aylık bilgisayar dergisi PCnet’in Nisan sayısıyla ücretsiz dağıtılıyor. 29 Mart Pazar gününden itibaren bayilerde olan PCnet’in yanında verilen DVD’de 26 saatlik matematik dersleri yer alıyor.
  Bu ders videolarının piyasada paket olarak 80 TL’ye satıldığını açıklayan PCnet Yazı İşleri Müdürü Erdal Kaplanseren, AÖF yılsonu sınavının mayıs ayı sonunda olacağına dikkat çekerek, PCnet’in Mayıs sayısıyla birlikte, Matematik eğitiminin 2. bölümünü ücretsiz sunacaklarını söyledi. Konunun uzmanı hocalar tarafından hazırlanan ders içeriği, yine hocaların anlatımıyla sunuluyor. Akıllı Tahta ile hazırlanan dersleri anlamak ve tekrar etmek çok kolay.
  PCnet’in Nisan sayısıyla birlikte ayrıca 1 adet yazdırılabilir boş DVD hediye ediliyor. 4 aylık ücretsiz Smile ADSL aboneliği de veren PCnet’te, Hacker’ların gizemli dünyasını anlatan bir kapak dosyası işleniyor. Derginin yöneticisi Erdal Kaplanseren’e göre PCnet bu ay kısa süre içinde tükenecek; sınırlı sayıda hazırlanan Açıköğretim Matematik eğitimi için de öğrencilerin acele etmesi gerekiyor.  [​IMG]
   

Bu Sayfayı Paylaş