Açı Dershaneleri - Açı Dershaneleri Hakkında Bilgiler

'Dersaneler' forumunda NeslisH tarafından 10 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

 1. NeslisH

  NeslisH Özel Üye

  Açı Dershaneleri - Açı Dershaneleri Hakkında Bilgiler konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  1.
  Kurumlaşma sürecinde, Ankara-Sıhhıye Strazburg Caddesinde, 1994 yılında, altı derslikten oluşan mütevazi bir yapıda öğretim hayatına başladı.


  2.
  Kurulduğu tarihten bu yana AÇI DERSHANELERİ; gittikçe artan şubesi ve yüzlerce eğitim kurumuna verdiği yayın desteğiyle önemli bir noktaya gelmiştir.


  3.
  AÇI DERSHANELERİ, yetiştirmiş olduğu binlerce öğrenciyi üniversiteli yaparak gençlerimizin geleceğe umutla bakmasına yardımcı olmuştur.


  4.
  AÇI DERSHANELERİ, eğitimde bütünleyici anlayışı gereği disiplinli, çalışkan, özverili, alanında uzman ve güvenilir öğretmenler yetiştirerek eğitim camiasına büyük katkı sağlamıştır.


  5.
  Kurumlar arası bilgi alış verişi yaparak, diğer kurumların eğitim standartlarının yükselmesinde yardımcı olmuştur.


  6.
  Türkiye genelinde yapmış olduğu büyük sınav organizasyonlarıyla öğrencilerin Öğrenci Seçme Sınavı' ndan önce eksiklerini zamanında görerek önlemlerini almasına yardımcı olmuştur.


  7.
  AÇI DERSHANELERİ son altı yılda çıkardığı üç ÖSS Türkiye birincisini otomobil ve bursla ödüllendirmiştir. Öğrenci motivasyonlarıyla öne çıkmış; özellikle Ankara merkezindeki başarılarıyla dikkati çekmiştir.


  8.
  Profesyonel yayıncılık anlayışı gereği büyük titizlikle hazırlamış olduğu ilköğretimden üniversite hazırlığa kadar öğrencilerin ihtiyaç duyduğu her dökümanda kaliteli ve özgün bir yayıncılığın örneği olmuştur.


  9.
  Son teknoloji ürünü gösterimler ve ders CD'leri alanında örnek olmuştur.


  10.
  AÇI DERSHANELERİ, öğrenci rehberliğinde yapmış olduğu özgün ve tutarlı çalışmalarıyla, bu anlamda da yeniliklerin ve aydınlık geleceğin hazırlayıcısı olmuştur.


  11.
  AÇI DERSHANELERİ, tutarlı, kararlı, kendinden emin, deneyimli kadrolarıyla daha birçok başarısı ve yeniliğiyle hizmete devam edecektir.


  12.
  AÇI DERSHANELERİ düzey belirleme sınavlarıyla oluşturduğu seviye gruplarıyla öğrencilerin konu kavrama ve soru çözme becerilerini arttırmış ve hızlandırmıştır.


  13.
  AÇI DERSHANELERİ zengin ve geniş kütüphaneciliğin öncüsü olmuştur.


  14.
  Çözümlü sorularıyla ÖSS standartlarını yakalayan Açı deneme sınavları Türkiye'nin her yanında tercih edilmiştir.
   

 2. Google

  Google Özel Üye

  Emeğine sağlık paylaşım için teşekkürler.
   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş