9-10-11 Mart okullar tatil mi

'Eğitim Haberleri' forumunda Mavi_Sema tarafından 9 Mart 2011 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  9-10-11 Mart okullar tatil mi konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Mart 2011 kar tatili,
  9 Martta okullar tatil mi
  10 Martta okullar tatil mi
  11 Martta okullar tatil mi

  Bu sabah saat 10 itibariyle Konya'da da ilk ve orta dereceli okullar eğitime ara verdiğini açıkladı. Merak edilen konu hangi illerde ne süreyle okulların tatil olduğu yönünde.
  Bizde sizler için araştırdık. İşte Türkiye genelinde tatil olan okullar ve tatil süreleri...

  Konya 9 Mart-10 Mart Kar Tatili

  Konya'da da okullar kar nedeniyle bugün ve yarın tatil edildi...

  Boluda 9 Mart-10 Mart Kar Tatili

  Bolu'da kar yağışı sebebiyle, merkez ve ilçelerde taşımalı eğitim 2 gün tatil edildi. Yani 9 ve 10 Martta öğrenciler 2 gün izinli sayılacak.

  Çorumda 9 -10 Mart Kar Tatili

  Çorum'da yoğun kar yağışının etkili olduğu iki ilçede eğitime ara verildi. İl Milli Eğitim Müdürü Aytekin Girgin, yoğunkar yağışıve olumsuz hava koşulları nedeniyle Sungurlu ilçesinde bugün, Oğuzlar ilçesinde bugün ve yarın eğitime ara verildiğini açıkladı.

  Bursada 9 Mart Kar Tatili

  Bursa'da kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okullar bir gün tatiledildi. Bursa Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada, "Yaşanan yoğun kar yağışı nedeniyle Bursa'da ilk ve orta öğretime 1 gün ara, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engellilere de bir gün idari izin verilmiştir" denildi. Kar yağışının devam etmesi halinde eğitime yarın da ara verilebileceği belirtiliyor.

  Karamanda 9 Mart Kar Tatili

  Karaman'ın il genelinde bugün okulların tatil edildiğini belirten Altun, ''Öğleden sonra Sayın Valimiz başkanlığında toplanıp bir değerlendirme yapacağız. Hava böyle devam ederse bu tatili uzatabiliriz'' dedi.

  Çankırıda 9 Mart Kar Tatili

  Açıklamada, il genelinde ilk ve orta dereceli okulların, Çarşamba günü bir gün süre ile tatil edildiği belirtildi. Ayrıca, kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan engellilerin de bir gün süre ile izinli olduğu ifade edildi.

  Bilkent Üniversitesinde 9 Mart Kar Tatili

  Başkentteki kar ve tipi nedeniyle Bilkent Üniversitesinde eğitime bir gün ara verildi. Bilkent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Abdullah Atalar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Ankara'da sabah saatlerinden bu yana süren kar ve tipi nedeniyle Çarşamba günü üniversitede eğitim yapılmayacağını bildirdi.

  Kırıkkalede 9 Mart Kar Tatili

  Kırıkkale'de kar yağışı sebebiyle okullar bir gün tatil edildi. Şiddetli kar yağışı nedeni ile Milli Eğitim Müdürlüğü'nün teklifi üzerine valilik kararıyla ilköğretim ve ortaöğretim okulları çarşamba günü tatil edildi. Ayrıca kamu kuruluşunda çalışan özürlülere de bir gün idari izin verildi.

  Burdurda 9 Mart Kar Tatili

  Burdur'daki yoğun kar yağışı nedeniyle taşımalı eğitim verilen il merkezindeki 9 okulda eğitime bir gün ara verildi. Burdur Milli Eğitim Müdürü Recep Yiğit, AA muhabirine yaptığı açıklamada, köylerden getirilen öğrencilere il merkezinde taşımalı eğitim verilen 9 okulun yarın tatil edildiğini bildirdi.

  Ispartada 9 Mart Kar Tatili

  Isparta'da kar yağışı nedeni ile okullar tatil edildi. Isparta İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak çarşamba günü okulların bir gün süreyle tatil edildiğini belirten Yılmaz, sonraki gün için ise saat 17.00'de yeni bir kararın alınacağını kaydetti.

  Denizlide 9 Mart Kar Tatili

  Denizli'ye bağlı Bekilli, Çivril, Kale ilçelerinde yoğun kar yağışı nedeniyle okullar bir gün tatil edildi.

  Tekirdağ 9 Mart Kar Tatili

  Çorlu ve Çerkezköy'de hava muhalefeti nedeniyle eğitime bir gün ara verileceği bildirildi.

  Kütahya 9 Mart Kar Tatili

  Kütahya'da etkili olan kar yağışı ve tipi nedeniyle 103 köy yolu ulaşıma kapanırken, Aslanapa, Altıntaş ve Dumlupınar ilçelerinde de ilk ve orta dereceli okullar ile anaokulları çarşamba günü tatil edildi.

  Öte yandan, Kütahya Valiliği ve Domaniç Kaymakamlığı, il merkezi ve Domaniç ilçesinde yarın için ilk ve orta dereceli okullar, anaokulları, yaygın eğitim kurumlarının tatil edildiğini duyurmuştu. Aslanapa, Altıntaş ve Dumlupınar Kaymakamlıkları da okulların çarşamba günü tatil edilmesine karar verdi.

  Kastamonu 9 Mart Kar Tatili

  Kastamonu'da Çatalzeytin İlçesi'nde ise çarşamba günü okullar tatil edildi.

  Ankarada 9 Mart Kar Tatili

  Ankara Valiliği il genelindeki okulların çarşamba günü tatil olduğunu bildirdi. Valilikten yapılan yazılı açıklamada,Ankaraİl Hıfzısıhha Kurulu'nun aldığı karar ile Ankara genelindeki resmi ve özel ilk ve orta dereceli okullar, yaygın eğitim kurumları ile anaokulları ve kreşlerin 1 gün süre ile tatil edilmesinin kararlaştırıldığı belirtildi.

  Ordu 9 Mart-10 Mart-11 Mart Kar Tatili

  Ordu'da etkili olan kar yağışı daha önce 4 ilçede eğitimi aksatırken şimdi merkez ilçedeki köyler dahil Ordu genelinde okulların kapanmasına neden oldu. Fatsa, Perşembe, Gülyalı ve Ulubey hariç diğer tüm ilçelerde eğitime 1 ila 3 gün ara verildi.

  Ordu Milli Eğitim Müdürü Yılmaz Uzun tarafından yapılan açıklamaya göre Akkuş'ta 3, Çaybaşı'nda 2 gün, Korgan'da salı öğleden sonra geçerli olmak üzere 1,5 gün, İkizce'de 2 gün, Ünye'de ise belde ve köylerinde 2,5 gün eğitim-öğretime ara verildi.

  Afyonda 9 Mart Kar Tatili

  Afyonkarahisar'da kar yağışı nedeniyle ilk ve ortaöğretim okulları 1 gün süreyle tatil edildi. Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, şehirde devam eden yoğun kar yağışı nedeniyle ilköğretim ve ortaöğretim okulları 1 gün süreyle tatil edildi.

  Hakkaride 9 Mart-10 Mart Kar Tatili

  Hakkari'de yoğun kar yağışı dolayısıyla eğitime ara verildi. Hakkari Valisi Muammer Türker, kent merkeziyle ilçelerdeki ilk ve orta dereceli okullarda eğitime 2 gün süreyle ara verildiğini bildirdi.

  Vanda 9 Mart-10 Mart Kar Tatili

  Yoğun kar yağışı ve tipi yüzünden Van'ın Başkale ilçesinde 1, Van'ın Çatak, Hakkari merkez ve ilçelerindeki ise 2 gün okullar tatil edildi.

  Samsunda 9 Mart Kar Tatili

  Yurdun büyük bölümünü etkisi altına alan kar yağışı, Samsun'un ilçelerinde de hayatı etkiliyor. Ladik ilçesinde devam eden kar yağışı sebebiyle ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün ara verildi. Ladik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, 9 Mart Çarşamba günü okulların tatil edildiğini, öğrencilerin 10 Mart Perşembe günü ders başı yapacağını açıkladı.

  Çanakkalede 9 Mart Kar Tatili

  Çanakkale şehir merkezinde şiddetli rüzgâr, Çan ve Yenice ilçelerinde ise kar yağışı sebebiyle eğitime bir gün ara verildi. Çan Kaymakamlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada, sabah saatlerinde başlayan ve halen devam eden kar ve tipi sebebiyle kriz merkezi oluşturulduğu belirtildi. Açıklamada bin 100 öğrencinin taşımalı eğitim kapsamında ilçeye geldiği, ilk ve orta öğretime çarşamba günü ara verilmesinin kararlaştırıldığı bildirildi.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Mart okullar tatil Forum Tarih
Öğretmen Okullarının Kuruluş Yıl Dönümü - 16 Mart Özel Gün ve Geceler 1 Mart 2010
31 Mart olayı nedir nedenleri ve sonuçları kısaca Tarihi Bilgiler 13 Kasım 2014
31 mart olayı nedir kısaca bilgi Tarihi Bilgiler 24 Nisan 2014
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Hakkında Sözler Güzel Sözler-Mesajlar 21 Aralık 2013
Dünyanın Hareketleri 21 Haziran – 21 Mart 21 Aralık – 23 Eylül Uzay ve Gökyüzü 12 Aralık 2013

Bu Sayfayı Paylaş