7stack Başlatı Windows 7 ve Vista Gibi Yapma Programı

'Diğer Programlar' forumunda Mavi_Sema tarafından 20 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  7stack Başlatı Windows 7 ve Vista Gibi Yapma Programı konusu 7stack 1.5 Beta1

  Boyut : 2.71 Mb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows XP/Vista/7

  Üretici Firma : Alastria Software

  [​IMG]

  Tanıtım:
  Windows Vista öncesi işletim sistemlerinde olan hızlı başlat özelliğini Vista ve 7 işletim sistemlerine ekleyen ve ek ayarlamalar yapabilen ücretsiz ve kullanışlı bir yazılımdır.

  7stack seçtiğiniz bir klasörü, belirleyeceğiniz ayarlara göre masaüstü kısayolu oluşturmaktadır. Bu kısayolu sürükleyerek görev çubuğunda istediğiniz bir konuma bırakın. Bu simge üzerine tıkladığınızda seçtiğiniz klasördeki dosyalar menü halinde görüntüleneceltir.

  7stack ile 9 farklı kısayol oluşturmanız mümkündür ve bu kısayolları ister görev yöneticisinden istersenizde masaüstünden kullanabilirsiniz.

  7stack oluşturulan simgelere tıklandığında görüntülenecek menünün görünümünü de değiştirebilmektedir. Bunun için yatay, yatay başlıksız, dikey, dikey başlıksız ve menü seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

  Oluşturacağınız kısayol için simge seçimi yapabilir, menüde görüntülenecek simge ve başlıkların büyüklüğünü seçebilir, dosya uzantılarını gizleyebilirsiniz.

  Programı kullanmak için yükleme işleminden sonra Folder to use for stack bölümünden klasör seçin. SF düğmesi ile öntanımlı klasörden birini de seçebilirsiniz. Stack Type bölümünden menü görünümü, Icon bölümünden de simge dosyası seçebilirsiniz. Tüm ayarlamaları bitirdikten sonra Create Shortcut on Desktop düğmesine tıklayarak kısayol dosyanızı oluşturabilirsiniz.

  7stack 1.5 Beta1
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - 7stack Başlatı Windows Forum Tarih
Kılıçdaroğlu'na soruşturma başlatıldı Yurt İçi Haberler 9 Ocak 2012
Sony Eğlence Devrimini Başlatıyor Ev Teknolojileri 11 Ocak 2010
Gizlice başlatılmış programları tespit etmek Bilgisayar Hakkında Genel Bilgiler 18 Haziran 2009
Sanal İnsan Projesi" başlatıldı! Bilim & Teknoloji 17 Ocak 2009

Bu Sayfayı Paylaş