75 yaşında sevgilisine kaçtı

'Yurt İçi Haberler' forumunda HÜZÜN_LÜ tarafından 20 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

 1. 75 yaşında sevgilisine kaçtı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Yozgat'ta 14 Şubat “Sevgililer Günü” sabah evden ayrıldıktan sonra geri dönmeyen ve yakınları tarafından da polise “kayıp” olarak ihbar edilen 75 yaşındaki kadın, polis tarafından sevdiği adamın evinde bulundu.

  [​IMG]

  Yozgat'ın Şeyhosman Mahallesi'nde ikamet eden 75 yaşındaki Ayşe Biçer, 14 Şubatta, yakınlarına “Çarşıya gidiyorum” diyerek, evden ayrıldı. Annesinin akşam eve dönmemesi üzerine, gidebileceği yerlere bakan Ayşe Biçer'in oğlu Şemsettin Bolat, “Annemin hayatından endişe ediyorum” diyerek, polise başvurdu.

  Yozgat Emniyet Müdürlüğü Asayiş Müdürlüğü ekipleri, yaptıkları takip sonucunda, Ayşe Biçer'in izine ulaştı ve Aşağı Nohutlu Mahallesi'nde Bekir Demirtaş (78) isimli şahsın evinde olduğunu belirledi.

  Evden alınıp, Emniyet Müdürlüğüne getirilen Ayşe Biçer ve Bekir Demirtaş, “Biz birbirimizi seviyoruz, evlenmek için kimseye haber vermeden kaçtık. Bizim evlenmemize kimse mani olamaz” dedi.

  İfadeleri alındıktan sonra Yozgat Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'nden elele tutuşarak çıkan Ayşe Biçer ve Bekir Demirtaş, gazetecilere poz verip, birbirlerini çok sevdiklerini, kaçtıkları günün “Sevgililer Günü” olduğunu bilmediklerini söylediler. Polise ait sivil otoyla Aşağı Nohutlu Mahallesi'ndeki bulundukları eve götürülen yaşlı aşıklar, burada yaptıkları açıklamada ise, bir süre sonra nikah yapıp, evleneceklerini bildirdiler.

  4 çocuk annesi Ayşe Biçer ile 9 çocuk babası Bekir Demirtaş'ın 13 Şubat günü, cep telefonlarına kontör almak için gittikleri bayide tanıştıkları öğrenildi. Biçer ve Demirtaş'ın, bir süre birlikte dolaştıktan sonra evlerine döndükleri ve cep telefonuyla yaptıkları görüşme sonucunda da evlenmeye karar verdikleri belirtildi.

  Yaşlı aşıkların, verdikleri karar doğrultusunda 14 Şubatta buluştukları ve daha sonra da Bekir Demirtaş'ın Aşağı Nohutlu Mahallesi'nde yalnız yaşadığı eve giderek, bulununcaya kadar bu evde kaldıkları kaydedildi.

  (ekolay)
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - yaşında sevgilisine kaçtı Forum Tarih
Atatürk yaşasaydı kaç yaşında olurdu 2017 kısaca Atatürk Hakkında Herşey 30 Kasım 2016
İslam coğrafyasındaki farklı dini düşünce ve yorumlar bir zenginlik ve kazanımdır Eğitim Bilgileri 2 Ekim 2016
İslam dünyasındaki ilk bölünmeler hangi olaydan sonra başlamıştır? Tarihi Bilgiler 2 Ekim 2016
Türk dünyasında ortak kutlanan bayramlar nelerdir? Sorular ve Cevaplar 5 Mart 2014
Günümüz dünyasında neden hala savaşlar olur? Sorular ve Cevaplar 5 Mart 2014

Bu Sayfayı Paylaş