50 yeni LG Windows telefonu

'Gsm Telefonlar & Operatörler & Diğer Modeller' forumunda Siraç tarafından 5 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  50 yeni LG Windows telefonu konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]  LG Electronics, Akıllı Telefonlar Üzerine Microsoft ile İşbirliğini Geliştiriyor.
  Yeni atılım sonucu, LG Electronics, Windows’u smartphone’ların (akıllı telefonlar) temel işletim sistemi haline getirecek ve hem portföyündeki Windows telefonların sayısını hem de dağıtımını yaptığı Windows telefonların toplam hacmini artıracak.
  LG tarafından sunulan Windows telefonlarının miktarında 2009 yılında on katı kadar bir artış meydana gelecek ve LG, 2012 yılında tek başına pazara 26 yeni Windows telefonu sunacak. Genel itibarıyla anlaşma, 50 yeni LG Windows telefonu ile sonuçlanacak.
  [​IMG]
  “Windows’u kullanan yeni LG telefonları, dinamik bir şekilde büyüyen bu pazardaki heyecandan yararlanacaktır,” diyen LG Electronics CEO’su Yong Nam sözlerini şöyle sürdürdü, “Windows platformu, internet ile PC’yi bağlayan, esnek ve tüketici dostu bir yazılım oluşturarak, telefonlarımıza, artan sayıda segmente ve pazara hitap etmelerini sağlayan zengin özellikler katmaktadır.”
  “Windows telefonları, kişilerin, en çok ilgilendikleri servislere, bilgilere ve istedikleri kişilere bağlanabilmeleri için yaşamlarına yayılan dijital deneyimleri kullanmalarına imkân verir,” diyen Microsoft CEO’su Steve Ballmer ise şöyle devam etti, “Windows yazılımını LG’nin tasarım liderliği ile bütünleştirmek, insanların hayatlarını zenginleştirmeye yardımcı olan yeni deneyimler getirecektir.”
  Anlaşma ayrıca her iki şirketin de AR&GE çalışmaları için ortak ekipler kurması ve donanım ile yazılım arasındaki sıkı bütünleşme üstüne kurulan, güçlü özelliklere sahip telefonlar yaratmaya odaklanmayı da içeriyor. Aynı zamanda söz konusu anlaşma, bu telefonların tüm dünyadaki pazarlarda çeşitli fiyatlardaki erişim alanlarını genişletmek amacıyla yürütülecek ortak pazarlama çabalarını da detaylandırıyor.
  Bu anlaşma, birleşik mobil cihaz işinde stratejik işbirliğini devreye sokan ve LG ile Microsoft tarafından 3 Kasım 2008 tarihinde imzalanan ön anlaşmayı takip ediyor.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - yeni Windows telefonu Forum Tarih
Windows 8 İnceleme - Windows 8 Yenilikleri Diğer İşletim Sistemleri 16 Eylül 2011
Yeni Windows 8 hakkında ipuçları Windows 7 6 Haziran 2011
Yeni Sürüm Windows 8 Özellikleri Nelerdir? Diğer İşletim Sistemleri 9 Mart 2011
Windows 8 İle Yeni Neler Geliyor Görelim Diğer İşletim Sistemleri 9 Mart 2011
Windows 8 İle İlgili Yeni Bilgiler Diğer İşletim Sistemleri 9 Mart 2011

Bu Sayfayı Paylaş