5 Dakikada Feng Shui Kitabı - Selena Summers

'Kitap, Resim ve Dergi' forumunda DeMSaL tarafından 6 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. DeMSaL

  DeMSaL Özel Üye

  5 Dakikada Feng Shui Kitabı - Selena Summers konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Selena Summers 5 Dakikada Feng Shui kitap tanıtımı - kitap özeti  Kitabın künyesi

  5 Dakikada Feng Shui / Cep Boy

  Selena Summers
  · Neden Kitap
  · Basım Tarihi : 07 - 2010
  · ISBN : 9789752543737
  · Sayfa Sayısı : 200
  · Etiket Fiyatı : 9.90 TL
  . Kişisel Gelişim


  Kitap hakkında

  Evrenin ve doğanın titreşimleri hava akımları gibi sürekli devinim halinde çevremizde dolaşmaktadır. Bu güçleri hissedebilir, dengeleyebilir ve yönlendirebiliriz. Bu enerjiler evimizde veya iş yerimizde devinirken ruh halimizi etkilerler. Bedenimiz de hem bu enerjilere maruz kalır hem de yakın çevremizi biraz farkında olmadan dolaylı ya da dolaysız etkiler.
  Feng Shui bize bu enerjileri tanımlamamızda yardımcı olacak somut göstergeler sunmaktadır. Feng Shui sayesinde hem iç dünyamızda hem de dış dünyamızda huzura ve dengeli ilişkilere kavuşabiliriz.

  Bu kitaptaki bilgiler ışığında başarıya ulaşmak, servet kazanmak, sağlıklı olmak, üzerinizdeki karabasanlardan kurtulmak, hatta evleneceğiniz kişiyle kısa sürede karşılaşmak için kullanabileceğiniz basit ve eğlenceli yöntemler bulacaksınız. Fen Shui'yi öğrendiğinizde bir süre sonra fark edeceksiniz ki; evinizin hali ne ise, zihninizin hali de odur.
  Size, dünyaca tanınmış Feng Shui uzmanı Selena Summers'tan, kolayca anlayıp uygulayabileceğiniz pratik bir Feng Shui rehberi sunuyoruz. Bu kitapta Feng Shui ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi ve daha fazlasını bulacaksınız.
  Önce evinizi ve iş yerinizi düzenleyerek başlamaya ne dersiniz?

  Kitap kapağı

  [​IMG]
   

Bu Sayfayı Paylaş