5 bin YTL'lik bisiklet böyle olur

'Motosiklet Dünyası' forumunda DilzaR tarafından 29 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

 1. DilzaR

  DilzaR Üye

  5 bin YTL'lik bisiklet böyle olur konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]

  İngiliz otomobil üreticisi Morgan, 2 bin 500 euro değerindeki üç tekerlekli bisikleti tanıttı. Tasarımıyla etkileyen 3 tekerleklide deri koltuk opsiyonu bile var


  LONDRA - İngiliz motor üreticisi Morgan, zengin ailelerin çocukları için tasarladığı 3 tekerlekli bisikleti tanıttı. Satış fiyatı 2 bin 500 euro (yaklaşık 5 bin 300 YTL) olan bisikletin fiyatının bu denli pahalı olmasının nedeni, yapımında kullanılan aliminyum ve Morgan'ın araçlarında kullandığı kaliteli malzemeler. Çocuğunun rahat ve konforlu bir şekilde bisiklete binmesini isteyen aileler bu fiyatın üzerinde 500 euro (bin 100 YTL) vererek bisikletin selesini deri yaptırabiliyor. 3 tekerlekli bisikletin gövdesinin aliminyumdan yapılması, bu oyuncağın oldukça hafif olmasını sağlıyor. Büyük tekerlekleri ve tasarımıyla bir bisikletten çok eski dönem arabaları andıran bu oyuıncak 6-13 yaş çocuklar için geliştirilmiş.

  İngiliz üreticinin sınırlı sayıda üreteceği bisiklete sadece 500 şanslı çocuk binebilecek. Uzmanlar, bu tasarımdan yola çıkılarak Morgan'ın yetişkinler için ekeltrikle çalışan bir otomobil üretebileceği görüşünde.
   

 2. DilzaR

  DilzaR Üye

Bu Sayfayı Paylaş