4 Yüz ( 4 Yüz kimdir) biografi

'Sanatçı Tanıtımları' forumunda Fatma tarafından 2 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. Fatma

  Fatma Üye

  4 Yüz ( 4 Yüz kimdir) biografi konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Dört Yüz

  4 Yüz, müzik grupları kervanına bu yıl katılan, Amerika’nın,” 4 genç bul, dans etsinler, şarkı söylesinler” mantığıyla oluşturulmuş, R&B, hip hop, pop tarzlarında şarkıları ile özellikleri çocukların beğenisini hemen sağlamış müzik grubudur.
  İki kız, iki erkekten oluşan 4 Yüz grubunun üyeleri, Gülnur, İlkay, Didem ve Onur’dan oluşuyor. Kızların güzel, erkeklerin yakışıklı olması, seslerinin güzel olması tesadüf olmasa gerek.
  4 Yüz’ün üyelerinden Didem Ergüven, çocuk yaşta piyano çalarak müziğe başlamış. Üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi’nde Fagot eğitimi alarak tamamlayan güzel şarkıcı, okul konserlerinde ve çeşitli müzikallerde yer alarak müzik piyasası ile
  ilişkisini sürdürmüş. İngilizce ve İtalyanca bilen Didem Ergüven, Yeditepe Üniversite’sinde eğitimine devam ediyormuş.
  4 Yüz müzik grubunun bir diğer ismi olan İlkay sipahi, hem bir şarkıcı hem de basketbol oyuncusu. Müjdat Gezen sanat Merkezi’ni bitiren şarkıcı, grubun en sevilen üyelerinden birisi.
  Gülnur Gökçe, tiyatro bölümünü bitirdikten sonra, çeşitli müzikallerde görev almış ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nden mezun olmuş. 2002 yılında Türkiye’yi Eurovision şarkı yarışmasında temsil eden şarkıya vokal yapan Gülnur, “Selena” ve “Hayal ve Gerçek” dizilerinin müziklerini seslendiren isim.
  4 Yüz grubunun en önemli isimleri arasında yer alan Onur Kırış, Yıldız Teknik Üniversitesi’nde eğitimine devam ediyor. Çeşitli dizilerde karakterleri seslendiren yakışıklı şarkıcı, genç kızların yeni gözdesi olarak adlandırılıyor. .
  Müzik piyasasının en başarılı müzik grupları arasında yer alacağının sinyallerini veren 4 Yüz, Dandini adlı şarkıları ile büyük başarı sağladı.

  [​IMG]
   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş