4 Sarışın Kitabı Candace Bushnell

'Kitap, Resim ve Dergi' forumunda DeMSaL tarafından 6 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

 1. DeMSaL

  DeMSaL Özel Üye

  4 Sarışın Kitabı Candace Bushnell konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  4 Sarışın - Candace Bushnell - Kitap Özet  Kitap Özet

  Kahramanları bu dünyada iz bırakmak derdinde dört çaresiz ve saplantılı sarışın kadın olan bu çağdaş zamanlar kara komedisi sizi insan olarak ürkütecek ve içinizdeki acıma hissini kamçılayacak.
  Ad sahibi olabilmek için çareizce çırpınırken bir yandan da erkeklerle ilişkilerinde tutunabilmek uğruna insanüstü çaba gösteren dört New Yorklu kadının dedikodu ve skandallar arasında koştururken yaşadığı bin bir türlü statü endişesine okurken bütün gece uyumayacaksınız. Bu kadınlar hepimize tanıdık!
  "Bushnell'ın acımasızca-iğneleyici-yaralayıcı sezgileri ve kıvrak zekası, insanların evrensel korkularına karşı hissedilen bir anlayışla süsleniyor okuyucuda dehşet ve acıma duyguları uyandırıyor."
  - Publishers Weekly-
  "Bushnell'ın ironik esprileri birbiriyle yarış halinde ve sarışınların içinde bulunduğu seksi koşullar televizyondakinden çok daha gerçekçi..."
  - New Yorker-
  "Candace Bushnell ön yargısı olanlardan mısınız? Değişin artık. Bu kadın büyü şehir gerçeğinin kadına vuran yüzünü yazıyor. Bu kadın çok komik ama iğneleri de çok sert batırıyor!"
  - USA Today-


  [​IMG]

  Kitap Adı: 4 SARIŞIN
  Orjinal Adı: 4 BLONDES
  Yazarı: CANDACE BUSHNELL
  Türü: ÇİK-LİT
  Çevirmen: NEŞFA DERELİ
  Barkod: ISBN: 975-8733-73-7
  Sayfa Sayısı: 345
  Basım Tarihi: Aralık 2005
   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş