4.Genç Sahne Tiyatro Festivali

'Tiyatro ve Skeçler' forumunda KaRDeLeN tarafından 10 Mart 2010 tarihinde açılan konu

  1. KaRDeLeN

    KaRDeLeN Özel Üye

    4.Genç Sahne Tiyatro Festivali konusu
    Sponsorlu Bağlantılar
    4.Genç Sahne Tiyatro Festivali

    Bahçelievler Belediyesi’nin 4 yıldır aralıksız olarak düzenlediği “Genç Sahne Tiyatro Festivali” bu yıl Bahçelievler Belediyesi - Yeni Sahne de gerçekleşecek.

    Tarih : 18.03.2010
    Yer : Bahçelievler Belediyesi - Yeni Sahne
    Şehir : İstanbul Avrupa    [​IMG]


    Ulusal nitelikli festival; Profesyonel, Amatör, Üniversite ve Lise Tiyatro Topluluklarını ağırlayacak. Genç Sahne Tiyatro Festivali bu yıl “Her şeye rağmen Tiyatro” söylemi ile yola çıkıyor. Bahçelievler Belediyesi’nin 10 gün boyunca ev sahipliği yapacağı festival, gençlerin sahnelerdeki varlığına tanık olmayı ve izleyiciyi genç sanatçılarla ve sanatçı adaylarıyla buluşturmayı hedefliyor. Ayrıca zor şartlara rağmen ayakta durmaya çalışan genç sanatçılara bir teşekkür niteliğinde olacak olan bu organizasyonda, gençlere 'genç sahneyle' kendini tanıtma imkânı sunulması da amaçlanmaktadır.

    Birbirinden farklı yerli ve yabancı metinlerle, izleyiciye değişik lezzetler tattıracağına inanılan 'Genç Sahne' Tiyatro Festivali’nin profesyonel ve amatör genç tiyatrocular için de tanışma imkânı olacağı düşünülmektedir.

    Katılımın ve gösterimlerin ücretsiz olacağı festival, Bahçelievler Belediyesi'nin, son yıllarda tiyatroya verdiği desteğin devamı niteliğinde olan bir kültür hizmetidir.

    Son Başvuru: 19 Şubat 2010

    İletişim
    Telefon: 0212 441 98 93
    E – Posta: infooyuncutayfasi.org / oyuncutayfasigmail.com
    İnternet:GENC SAHNE 2010

    Tarih: 18-28 Mart 2010
     

Bu Sayfayı Paylaş