3D Photo Browser Light 9.01 Download

'Diğer Programlar' forumunda NeslisH tarafından 12 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. NeslisH

  NeslisH Özel Üye

  3D Photo Browser Light 9.01 Download konusu 3D Photo Browser Light

  Sürüm : 9.01

  Boyut : 17.4 Mb

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows Me/NT/2000/XP/Vista

  Tanıtım:
  3D Photo Browser Light, 3D çalışmalarınızı, fotoğraflarınızı, videolarınızı ve ses dosyalarınızı gösterebilecek, "hepsi bir arada" diyebileceğimiz bir programdır.

  Bu program tüm medya dosyalarını basit arayüzünde küçük önizlemelerle gösterebilecek güçlü bir medya yöneticisidir. Özellikle 3D çalışmalarınızı ve fotoğraflarınızı göstermede kullandığı kullanıcı dostu özellikler mevcuttur.

  3D Photo Browser Light, 60'tan fazla resim, müzik, video ve 3D dosya formatı tanır ve sorunsuz gösterir. En popüler olan birkaç tanesini saymak gerekirse 3DS, DXF, LWO, LWS, MAX, JPEG, TIFF, PSD, BMP, GIF, AVI, SWF, HTML, MP3, WAV biçimlerini söyleyebiliriz.

  Programın ana özelliklerinden kısaca bahsetmek gerekirse, şunları sayabiliriz:

  Dosyalarınızı istediğiniz şekilde önizleyin: Özelleştirilebilir görüntüleme modu görüntünün yanında istediğiniz bilgileri de verebilir (Örneğin resim ebatları, 3D dosyalarındaki çizgi sayısı, mp3 dosyalarınızın uzunluklar vs.)
  3D dosyalarınızı, dahili OpenGL göstericisiyle açar ve iyi bir görüntüleme kalitesi sunar. Gösterim sırasında istediğiniz seçenekleri kullanarak, istediğiniz en iyi sonucu almanızı sağlar. 3D dosyanızdaki tüm materyalleri eksiksiz gösterir.
  Resimlerinizi ve video dosyalarınızı dahili oynatıcısında açabilir ve izleyebilirsiniz. Ayrıca içindeki editör sayesinde kesme-biçme, format çevirme, döndürme, renk ayarı yapma, çeşitli filtreler kullanma, slayt şeklinde önizleme, videodan resim yakalama işlemlerini kolay ve hızlıca yapabilirsiniz.
  Programın tag (etiket) editörü sayesinde 3D dosyalarındaki yüzey ve nokta sayısı, materyal sayısı gibi bilgileri görebilir, mp3 dosyalarının tag bilgilerini düzenleyebilirsiniz.
  Anılarınızı paylaşın: Resimlerinizi, videolarınızı ve 3D dosyalarınızı bir slayt içinde birleştirebilir, ses, yazı ve sunumlar ekleyebilirsiniz. Bu hazırladığınız slaytı EXE dosyası olarak kaydedebilirsiniz. Ayrıca daha etkileyici sunumlar hazırlamak için geçiş efektleri de kullanabilirsiniz.

  Ve daha birçok yenilikçi ve güçlü özellik... Programın bu kadar özelliğinin yanı sıra WIA ve TWAIN kaynaklarından resim alabilmesi de büyük bir artı. Çoklu dosya adlandırma, masaüstü arka planını değiştirme gibi daha birçok basit işlemi de gerçekleştirebilen programın tam sürümü 19.9 dolardır.

  [​IMG] [​IMG]
   

Bu Sayfayı Paylaş