3D Button Suite 2009 İndir

'Diğer Programlar' forumunda Siraç tarafından 11 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  3D Button Suite 2009 İndir konusu 3D Button Suite 2009


  Sürüm : 2009

  Boyut : 9.69 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : MultiMediaSoft


  Tanıtım:
  3D Button Suite, programcılar için, görsel kod geliştirme yazılımlarında kullanılabilecek, yeni tuşlar eklentisi uygulamalarının bir arada bulunduğu bir 3 ü bir arada yazılımıdır.

  İçeriğinde 3D Active Button Magic ,3D Button API ve
  3D Button Visual Editor programlarını bulundurur.

  3D Button Visual Editor, web tasarımlarında büyük oranda işinizi kolaylaştıracak özelliklere sahip, 3 boyutlu tuşlar oluşturma yazılımıdır.

  3D Button API, programını oluşturduğunuz DLL dosyalarında ya da DLL dosyası içeren yazılımlarda ActiveX denetimi olarak ekledikten sonra kolaylıkla kullanabilirsiniz.

  3D Active Button Magic, programını Visual Studio 6.0 , Visual Studio.NET ve Delphi yazılımlarında ActiveX denetimi olarak ekledikten sonra kolaylıkla kullanabilirsiniz. Program içeriğinde birçok tuş ve temayı barındırır. Ofis 2003, Ofis 2007, Vista temalarında ve renk düzeninde uygulamalar geliştirebilir, programlarınızın görsel açıdan profesyonelliğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

  3 Boyutlu ve kaliteli tuşların bulunduğu bu eklentilerden, herhangi bir tuşu kullanabileceğiniz gibi, kendi renk düzeniniz ile, zevkinize ve ihtiyacınıza uygun, yeni bir tuş da oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz tuşu ya da temayı kaydedebilir ve bu sayede daha sonra da kullanabilirsiniz. Program ayrıca birden fazla temayı bir arada kullanmaya da olanak sağlıyor. Bu sayede yazılımınızda gelişmiş bir arayüz oluşturabilirsiniz.

  Uygulamanızın Windows XP, Vista, Ofis 2003 ya da Ofis 2007 gibi görünmesini sağlayabilirsiniz.

  Görsel açıdan olağanüstü zenginlik kazandırabileceğiniz yazılımlarınızı bu sayede çok daha kısa sürede pazarlayabilir, müşteri memnuniyetini arttırabilirsiniz.

  Programın bu kısıtlı sürümünde sınırlı sayıda tuş özelliğini kullanabiliyorsunuz.
  Programın tam sürümüne 69$ ödeyerek sahip olabilirsiniz.

  3D Button Suite 2009
   

Bu Sayfayı Paylaş