3 Boyutlu Masaüstü

'Resimli Program Anlatımı' forumunda BeTeR tarafından 19 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

 1. BeTeR

  BeTeR Üye

  3 Boyutlu Masaüstü konusu
  3 Boyutlu Masaüstü


  Bilgisayarınızın masaüstünde başlı başına bir devrim: 3DNA Desktop! 3DNA Desktop; masaüstünü pencerelere, menülere skin ekleyerek “her zamankinden biraz farklı” gösteren bilindik tema (theme) tabanlı yazılımlardan oldukça üstün.

  Modern bir bakış açısının eseri olan yazılım; bilgisayar kullanıcısını statik iki boyutlu masaüstü yerine, üçüncü boyutun bütün olanaklarından faydalanan dinamik bir arayüzle tanıştırıyor.
  Aslında 3DNA Desktop’u özel kılan sadece görsel üstünlükleri değil. Her şeyden önce yazılım bilgisayarın kullanımını bir hayli kolaylaşıyor; karmaşık menülerle, komutlarla; klasörler, pencereler ve tüm bunların bir arada ortaya çıkardığı karmaşık arayüzle boğuşmak zorunda değilsiniz.
  Bilgisayar yönetimini kolaylaştıran ve hızlandıran 3DNA, geniş özelleştirilebilme seçenekleriyle de göz dolduruyor. 3DNA Desktop’ta masaüstü grafik arayüzü tamamen değiştirilebilir olma özelliğine sahip. İnternet’te bulup indirebileceğiniz “eklenti dünyalar” arasında zevkinize uygun bir tane mutlaka vardır.

  3DNA Desktop, tamamen üç boyutlu bir grafik motoruna sahip olduğu için doğal olarak da iyi bir sisteme ihtiyaç duyuyor. Bu sihirli yazılımdan faydalanmak için en azından 550MHz işlemci, 256MB sistem belleği ve 32MB video belleği olan 3D hızlandırıcılı bir ekran kartına ihtiyaç duyacaksınız. Ancak tam verim alabilmeniz için daha iyi bir sisteminiz olmalı. 3DNA Desktop; Windows 98 SE/ Me / 2000 / XP işletim sistemlerinde sorunsuz çalışabiliyor fakat ideal kullanım için 2000 ya da XP tavsiye ediliyor.  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]


  [​IMG]
   
 2. Google

  Google Özel Üye

  Emeğine sağlık, paylaşım için teşekkürler...
   
 3. sinno

  sinno Yeni Üye

  teşekküerrler paylaşım için yalnız yetrli değil
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Boyutlu Masaüstü Forum Tarih
Windows 8′De 3 Boyutlu Masaüstü Olacak! Diğer İşletim Sistemleri 9 Mart 2011
3 boyutlu resimler..Manzara masaüstü resimleri Wallpaper / Resimler 12 Mart 2009
4 Boyutlu masaüstü Windows Temalar & Ekran Koruyucular 3 Şubat 2009
Winamp' la 3 Boyutlu Masaüstü Nasıl Olur Resimli Program Anlatımı 4 Ekim 2008
Real Desktop Ligth v1.29 | Masaüstünüzü 3 boyutlu yapın Q-R 21 Eylül 2008

Bu Sayfayı Paylaş