3.6 Sürümü 2010 Yılında Piyasada

'Mozilla Hakkında Her şey' forumunda Mavi_Sema tarafından 8 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  3.6 Sürümü 2010 Yılında Piyasada konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Web tarayıcısı pazarında Microsoft Internet Explorer'ı ciddi anlamda sıkıştıran Firefox'un geliştiricileri, güncellenmiş sürüm 3.5'i henüz pazara sunmadan, bir sonraki sürümün pazara sürülüş tarihini 2010 olarak duyurdu.

  Yazılımın 3.1 güncellemesini pazara sürmeden hemen önce, sürüm numarasını 3.5 olarak belirleyen Mozilla, planlanan bir sonraki sürüm, Firefox 3.6'nın düzenleme ve teknik geliştirme yerine yeni özellikler ile donatılacağını açıkladı.

  Bilgisayarın masaüstü ortamı ile İnternet ayırımını azaltmak üzerine yoğunlaşacaklarını belirten Mozilla yetkilileri, Firefox kullanıcı arayüzüne pekçok iyileştirme yapılacağını, 3.6 sürümü için performansın yine en önemli hedeflerden biri olduğunu açıkladı.

  Kullanıcı arayüzüne getirilecek yeniliklerden birkaçından bahseden Firefox ekibi, 3.6'da yer alacak yenileştirmelerin Mozilla'nın Ubiquity tabanlı fotoğraf düzenleme fonksiyonu gibi zengin ortam düzenlemesine benzer fonksiyonlar, sekmelerin içeriklerine göre gruplandırılıp kaydedilmesi, kişiselleştirilebilir basit temalar ve sistem kaynaklarını az tüketen eklenti desteği gibi geniş bir yelpazede sunulacağını belirtti. (NTV)

  [​IMG]
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Sürümü 2010 Yılında Forum Tarih
Samsung Yazılım Sürümünü Öğrenme ve Reset Atma Kodu Samsung 2 Haziran 2011
Google Chrome Portable İnternet Tarayıcısının Taşınabilir Sürümü Google Hakkında Her Şey 15 Ocak 2011
Kaspersky Mobile Security 9.0.52 yeni sürümü İndir Antivirüs Programları 19 Kasım 2010
Mercenaries 2 Deneme Sürümü Yayınlandı Oyun Haberleri 12 Kasım 2010
Chrome 5 Beta Sürümü Google Hakkında Her Şey 31 Mart 2010

Bu Sayfayı Paylaş