28 Günde Kuantum

'Kitap, Resim ve Dergi' forumunda Dine tarafından 2 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  28 Günde Kuantum konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]  Sandra Anne Taylor
  CREA YAYINCILIK
  Yaşamımız boyunca edinmiş olduğumuz davranış kalıplarımızı değiştirmek istediğimiz zaman[​IMG] yeni davranışları yaşamımızın bir parçası hâline gelmesini sağlamamız gerekiyor. Psikologlar[​IMG] bir davranışı değiştirmek ve yeni davranışı alışkanlık haline getirebilmek için[​IMG] kazanmak istediğimiz yeni davranışa 28 gün odaklanmak gerektiğini söyler. Özellikle düşünceler ve davranışların kök salmış olması durumunda bu süreç daha da uzun sürebilir.

  Bir şeyi çok arzuluyor olabiliriz[​IMG] ancak bu arzuyu enerjimiz ve bilincimizle desteklemezsek hedefimizde ilerleyecek yola giremeyiz.

  Kuantum düşüncesinin Çekim ve Gerçeklik kanunlarına göre yaşadıklarımız; kişisel titreşimimiz tarafından belirlenir. Düşüncelerimiz[​IMG] davranışlarımız ve duygularımız konusundaki farkındalığımızı arttırarak yaşam enerjimizin yönü konusunda daha bilinçli kararlar verebiliriz. Gündelik davranışlarımızdaki ufak bir değişim dahi büyük sonuçlar doğurabilir.

  Bu kitabın amacı[​IMG] aralıksız titreşen[​IMG] zihnimizdeki her şeyi gerçekleştirmemiz konusunda bize destek olan bir yaşam gücünü ortaya çıkarmamıza yardımcı olmaktır. Gündelik enerjimiz[​IMG] güvenli[​IMG] huzurlu ve iyimser titreşimler yaydığında yaşam gücümüz karşı konulamaz bir hâl alır ve Evren[​IMG] kişisel[​IMG] profesyonel ve duygusal planlarımıza karşılık vermeye başlar. Dolayısıyla[​IMG] gerçekleştirmek istediğimiz şey her ne olursa olsun[​IMG] bu kitapta önerilen gündelik niyetler[​IMG] yaşam enerjinizi o şeye yönlendirmemizi sağlayacaktır.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Günde Kuantum Forum Tarih
Sivil toplum kuruluşları hangi yollarla gündem ve kamuoyu oluştururlar kısaca Eğitim Bilgileri 15 Şubat 2017
Atatürk büyüdüğünde ne olmak istiyordu? Atatürk Hakkında Herşey 29 Ocak 2016
Ülkemizde aynı günde farklı hava olaylarının yaşanmasının nedenleri nelerdir? Sorular ve Cevaplar 3 Aralık 2015
Gündelik Bilgilere Örnek Eğitim Bilgileri 25 Şubat 2014
Namaz Nasıl Kılınır Namaz Günde Kaç Vakit ve Kaç Rekat Kılınır Dinimizin Direği Namaz 4 Kasım 2013

Bu Sayfayı Paylaş