28 Günde Kuantum

'Kitap, Resim ve Dergi' forumunda Dine tarafından 2 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  28 Günde Kuantum konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]  Sandra Anne Taylor
  CREA YAYINCILIK
  Yaşamımız boyunca edinmiş olduğumuz davranış kalıplarımızı değiştirmek istediğimiz zaman[​IMG] yeni davranışları yaşamımızın bir parçası hâline gelmesini sağlamamız gerekiyor. Psikologlar[​IMG] bir davranışı değiştirmek ve yeni davranışı alışkanlık haline getirebilmek için[​IMG] kazanmak istediğimiz yeni davranışa 28 gün odaklanmak gerektiğini söyler. Özellikle düşünceler ve davranışların kök salmış olması durumunda bu süreç daha da uzun sürebilir.

  Bir şeyi çok arzuluyor olabiliriz[​IMG] ancak bu arzuyu enerjimiz ve bilincimizle desteklemezsek hedefimizde ilerleyecek yola giremeyiz.

  Kuantum düşüncesinin Çekim ve Gerçeklik kanunlarına göre yaşadıklarımız; kişisel titreşimimiz tarafından belirlenir. Düşüncelerimiz[​IMG] davranışlarımız ve duygularımız konusundaki farkındalığımızı arttırarak yaşam enerjimizin yönü konusunda daha bilinçli kararlar verebiliriz. Gündelik davranışlarımızdaki ufak bir değişim dahi büyük sonuçlar doğurabilir.

  Bu kitabın amacı[​IMG] aralıksız titreşen[​IMG] zihnimizdeki her şeyi gerçekleştirmemiz konusunda bize destek olan bir yaşam gücünü ortaya çıkarmamıza yardımcı olmaktır. Gündelik enerjimiz[​IMG] güvenli[​IMG] huzurlu ve iyimser titreşimler yaydığında yaşam gücümüz karşı konulamaz bir hâl alır ve Evren[​IMG] kişisel[​IMG] profesyonel ve duygusal planlarımıza karşılık vermeye başlar. Dolayısıyla[​IMG] gerçekleştirmek istediğimiz şey her ne olursa olsun[​IMG] bu kitapta önerilen gündelik niyetler[​IMG] yaşam enerjinizi o şeye yönlendirmemizi sağlayacaktır.
   

Bu Sayfayı Paylaş