27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü Etkinlikleri Mardin

'Mardin Tanıtımı' forumunda Dine tarafından 28 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü Etkinlikleri Mardin konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  27 Mart Dünya Tiyatrolar günü etkinlikleri başladı.
  [​IMG]
  Yerel Gündem21 Kent konseyi, Eğitim-sen, Mardin Kültür Merkezi ve Kızıltepe Belediyesi Çok Amaçlı Eğitim Destek Evi tarafından ortaklaşa organize edilen etkinlikler Eğitim-Sen binasının önünde çocukların yüzlerinin boyanması, şapka ve balon dağıtımıyla başladı, Atatürk anıtı önünde, Yerel Gündem 21 Tiyatro Kolektifi yönetmeni Uğur Güdük’ün okuduğu basın açıklamasının ardından Tiyatro sanatçısı Mehtap Ar’da Sanata ve Kültüre verdikleri destekten dolayı Kızıltepelileri kutluyorum, dedi.

  Basın açıklamasının ardından etkinliklerin devamının yapılacağı Halk Evine doğru yürüyüşe geçen grup burada etkinliklerine devam etti.

  Sabancı vakfının destek verdiği Mehtap Ar tiyatrosunun da katılacağı etkinlikler ve tiyatro oyunları bu yılda ücretsiz ve halka açık olacak.


  Yerel gündem21 Kent konseyi, Eğitim-sen, MKM veKızıltepe Belediyesi Çok Amaçlı Eğitim Destek Evi tarafından ortaklaşa düzenlenen ve bu yıl 3.sü yapılan 27 Mart Dünya Tiyatrolar günü etkinlikleri halka açık ve ücretsiz yapılmakta.

  Şeyhdavut Yalçınkaya Halk Evi konferans salonunda Sabancı vakfının destek verdiği Mehtap Ar tiyatrosu oyuncuları öğleden sonra iki akşamda bir olmak üzere eğitimin öneminin konu edildiği, Okumak okumak okumak adlı tiyatro oyununu sahnelediler.

  Bugünkü etkinliklerden sonra yarında saat 19.00daEğitim Destek Evi Nokta Oyuncuları “ Körlük” adlı oyunu (Kent Konseyi Salonu) saat 20.00’de de Eğitim Destek Evi Nokta Oyuncularından Müzik Dinletisi sahneye konacak.
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  kiziltepeajansi
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Mart Dünya Tiyatrolar Forum Tarih
27 Mart Dünya Tiyatrolar günü Kızıltepe etkinlikleri başlıyor Mardin Tanıtımı 27 Mart 2010
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Hakkında Sözler Güzel Sözler-Mesajlar 21 Aralık 2013
Dünyanın Hareketleri 21 Haziran – 21 Mart 21 Aralık – 23 Eylül Uzay ve Gökyüzü 12 Aralık 2013
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Hakkında Özel Gün ve Geceler 7 Mart 2013
8 Mart Dünya Kadınlar Günüyle İlgili Yazı Makaleler-Denemeler 7 Mart 2013

Bu Sayfayı Paylaş