27 Haziran 2010 Pazar Günlük Hava Tahmini Resimli Haritalı

'Yurt İçi Haberler' forumunda DeMSaL tarafından 27 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

 1. DeMSaL

  DeMSaL Özel Üye

  27 Haziran 2010 Pazar Günlük Hava Tahmini Resimli Haritalı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  27 Haziran 2010 Günlük Hava Tahmini Haritalı


  METEOROLOJİK GÖRÜNÜM

  Yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin kuzey ve iç kesimlerinde aralıklarla sağanak ve gökgürültülü sağanak şeklinde devam edecek yağışların; yarın (Pazar) Bolu, Karabük, Kastamonu ve Sinop çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor.

  HAVA SICAKLIĞI :Doğu bölgelerde 1 ila 3 derece artacak, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacak.

  RÜZGAR :Ülkemizin batı kesimlerinde batı ve kuzeybatı, Akdeniz ile Güneydoğu bölgelerde güney ve güneybatı yönlerden hafif, arasıra orta kuvvette, yağış alan yerlerde yağış anında yer yer kuvvetli olarak esecek.


  UYARILAR

  KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI: Yağışların; yarın (Pazar) Bolu, Karabük, Kastamonu ve Sinop çevrelerinde kuvvetli olması beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara (sel, su baskını, taşkın, yıldırım düşmesi, dolu v.b) karşı ilgililerin ve vatandaşların tedbirli olması gerekmektedir.  BÖLGELERİMİZDE HAVA

  MARMARA
  Parçalı ve çok bulutlu, yarın (Pazar) bölge geneli aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek. En Düşük (°C) En Yüksek (°C)


  EGE
  Parçalı çok bulutlu, yarın (Pazar) kuzey ve iç kesimleri (İzmir'in kuzey kesimleri, Uşak, Afyonkarahisar, Manisa, Denizli ve Kütahya)aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.

  AKDENİZ
  Parçalı ve az bulutlu, zamanla çok bulutlu, yarın (Pazar) iç kesimleri (Isparta, Burdur, Antalya'nın Elmalı, Korkuteli, Aksu, İbradı ve Akseki ilçeleri, Adana ve K.Maraş'ın iç kesimleri) aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.


  İÇ ANADOLU
  Parçalı ve çok bulutlu, bu akşam saatlerinde Çankırı, Ankara'nın kuzey ve doğu çevreleri ile Karaman çevreleri, yarın (Pazar) bölge geneli aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.

  BATI KARADENİZ
  Parçalı ve çok bulutlu, Karabük, Kastamonu ve Sinop çevreleri ile yarın (Pazar) bölge geneli aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek. Yağışların; yarın (Pazar) Bolu, Karabük, Kastamonu ve Sinop çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor.

  ORTA ve DOĞU KARADENİZ
  Parçalı ve çok bulutlu, bu akşam ve gece saatlerinde Samsun, Ordu, Çorum, Amasya, Giresun, Trabzon, Rize, Gümüşhane, Bayburt ve Artvin çevreleri ile yarın (Pazar) bölge geneli aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.


  DOĞU ANADOLU
  Parçalı ve çok bulutlu, Kars, Ardahan ve Iğdır ile bu akşam saatlerinde Erzurum, Kars, Ağrı ve Van, yarın (Pazar) öğle saatlerinden sonra Erzincan çevreleri aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.


  GÜNEYDOĞU ANADOLU
  Parçalı ve az bulutlu geçecek.  DENİZLERDE HAVA
  Fırtına beklenmiyor.

  KARADENİZ
  Çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı, Rüzgar: Batı Karadeniz: Doğu ve güneydoğu, sabah kuzeydoğudan 2 ila 4, Doğu Karadeniz: batı ve kuzeybatıdan 2 ila 4 kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 1,5m Görüş: İyi. Yağış anında orta.

  MARMARA
  Çok bulutlu, doğusu aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı, Rüzgar: güneydoğu, sabah kuzeydoğudan 2 ila 4 kuvvetinde, Dalga: 0,5 ila 1,0m Görüş: İyi. Yağış anında orta.

  EGE
  Parçalı bulutlu, kuzeyi çok bulutlu, yarın (Pazar) Kuzey Ege sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı, Rüzgar: Kuzey Ege'de güney ve güneydoğu, sabah kuzeydoğudan 2 ila 4, Güney Ege'de batı ve kuzeybatıdan 2 ila 4, güneyi 5 kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 2,0m Görüş: İyi.Yağış anında orta.

  AKDENİZ
  Parçalı ve çok bulutlu, yarın (Pazar) doğusu hafif sağanak yağışlı, Rüzgar: Batı Akdeniz'de batı ve kuzeybatı 2 ila 4, açıkları ile yarın geneli 5, Doğu Akdeniz'de batı ve güneybatıdan 3 ila 5, batısı 4 ila 6 kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 2,0m, Batı Akdeniz'in açıkları ile Orta Akdeniz'de 2,5m, Görüş: İyi. Yağış anında orta.

  VAN GÖLÜ
  Parçalı çok bulutlu, Rüzgar: batı ve güneybatıdan 2 ila 4 kuvvetinde, Dalga: 0,25m ile 0,50m, Görüş: iyi.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Haziran 2010 Pazar Forum Tarih
TV'de Bugün Ne Var 27 Haziran 2010 Pazar Canlı TV Seyret - Radyo Dinle 27 Haziran 2010
20 Haziran 2010 Pazar TV'de Bugün Ne var Canlı TV Seyret - Radyo Dinle 20 Haziran 2010
Günlük Hava Tahmini Resimli Haritalı 20 Haziran 2010 Pazar Yurt İçi Haberler 20 Haziran 2010
14 Haziran 2010 Pazartesi TV'de Bugün Ne var? Canlı TV Seyret - Radyo Dinle 13 Haziran 2010
13 Haziran 2010 Pazar TV'de Bugün Ne var Canlı TV Seyret - Radyo Dinle 13 Haziran 2010

Bu Sayfayı Paylaş