26 Haziran 2010 Cumartesi Günlük Hava Tahmini Resimli Haritalı

'Yurt İçi Haberler' forumunda DeMSaL tarafından 25 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

 1. DeMSaL

  DeMSaL Özel Üye

  26 Haziran 2010 Cumartesi Günlük Hava Tahmini Resimli Haritalı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  26 Haziran 2010 Günlük Hava Tahmini Haritalı
  METEOROLOJİK GÖRÜNÜM

  Yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin kuzey, iç ve batı bölgelerinde aralıklarla sağanak ve gökgürültülü sağanak şeklinde devam edecek yağışların; bu akşam saatlerinde Antalya, Burdur, Isparta, Afyonkarahisar, Konya, Çankırı, Kastamonu, Sinop, Karabük, Bolu, Samsun, Ordu ve Giresun, yarın (Cumartesi) Samsun, Sinop, Tokat, Çorum, Amasya, Çankırı, Kastamonu, Kırıkkale, Yozgat, Ordu ve Giresun çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor.

  HAVA SICAKLIĞI :Ülke genelinde 2 ila 4 derece artacak.

  RÜZGAR :Genellikle kuzey ve kuzeybatı, zamanla Ülkemizin güney, iç ve doğu kesimlerinde güney ve güneybatı yönlerden hafif arasıra orta kuvvette, yağış alan yerlerde yağış anında yer yer kuvvetli olarak esecek.


  UYARILAR

  KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI: Yağışların; bu akşam saatlerinde Antalya, Burdur, Isparta, Afyonkarahisar, Konya, Çankırı, Kastamonu, Sinop, Karabük, Bolu, Samsun, Ordu ve Giresun, yarın (Cumartesi) Samsun, Sinop, Tokat, Çorum, Amasya, Çankırı, Kastamonu, Kırıkkale, Yozgat, Ordu ve Giresun çevrelerinde kuvvetli olmasıbeklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara (sel, su baskını, taşkın, yıldırım düşmesi, dolu v.b) karşı ilgililerin ve vatandaşların tedbirli olması gerekmektedir.  BÖLGELERİMİZDE HAVA

  MARMARA
  Parçalı ve çok bulutlu, yarın (Cumartesi) bölgenin güney ve doğusu (İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Bursa, Bilecik, Yalova, Balıkesir ve Tekirdağ) aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek. En Düşük (°C) En Yüksek (°C)


  EGE

  Parçalı ve çok bulutlu, , Uşak, Afyon ve Denizli çevreleri aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek. Yağışların; bu akşam saatlerinde Afyonkarahisar çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor.


  AKDENİZ
  Parçalı ve çok bulutlu, bu akşam saatlerinde bölge geneli ile yarın (Cumartesi) Doğu Akdeniz ve Batı Akdenizin iç kesimleri aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.

  İÇ ANADOLU
  Parçalı ve çok bulutlu, bölge geneli aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.Yağışların Bu akşam saatlerinde Konya ve Çankırı, yarın (Cumartesi) Yozgat, Kırıkkale ve Çankırı çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor.


  BATI KARADENİZ

  Parçalı ve çok bulutlu, bölge geneli aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek. Yağışların; bu akşam Bolu, Karabük, Kastamonu, Sinop, yarın (Cumartesi) Karabük, Kastamonu ve Sinop çevrelerinde kuvvetli olması bekjleniyor.


  ORTA ve DOĞU KARADENİZ
  Parçalı ve çok bulutlu, bölge geneli aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek. Yağışların; bu akşam saatlerinde öğle saatlerinde Samsun, Ordu ve Giresun, yarın (Cumartesi) Orta Karadeniz ile Giresun çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor.


  DOĞU ANADOLU
  Parçalı zamanla bölgenin kuzeyi çok bulutlu, yarın (Cumartesi) Kars, Ardahan, Erzurum, Erzincan ile öğle saatlerinden sonra Malatya, Tunceli, Bingöl, Muş ve Van çevreleri aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.


  GÜNEYDOĞU ANADOLU
  Parçalı bulutlu geçecek.


  DENİZLERDE HAVA

  Orta Karadeniz'de akşam saatlerine kadar fırtınamsı rüzgar bekleniyor.

  KARADENİZ
  Çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı, Rüzgar: Batı Karadeniz: Batı ve kuzeybatı batısı akşam güneybatıdan 3 ila 5 doğusu 4 ila 6 akşam saatlerine kadar 5 ila 7, Doğu Karadeniz: doğu ve kuzeydoğudan 2 ila 4 batısı kuzeybatıdan 3 ila 5 kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 2,0m ,Orta Karadeniz'de akşam saatlerine kadar 2,5m Görüş: İyi. Yağış anında orta.

  MARMARA
  Parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde aralıklı sağanak ve gökgürültülü yağışlı, Rüzgar: Kuzeydoğu akşam saatlerinden sonra güneybatıdan 2 ila 4 kuvvetinde, Dalga: 0,5 ila 1,0m Görüş: İyi. Yağış anında orta.

  EGE
  Parçalı ve çok bulutlu,Rüzgar: Kuzey Ege'de kuzey ve kuzeybatıdan 3 ila 5 akşam güneybatıdan 2 ila 4, Güney Ege'de kuzey ve kuzeybatıdan 3 ila 5 kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 2,0m Görüş: İyi. Yağış anında orta.

  AKDENİZ
  Çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı,Rüzgar: Batı Akdeniz'de batı ve güneybatıdan 4 ila 6, akşam kıyıları kuzeydoğudan 2 ila 4, Doğu Akdeniz'de batı ve güneybatıdan 3 ila 5, batısı öğle 4 ila 6 kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 2,0m, Batı Akdeniz'in açıkları ile Orta Akdeniz'de 2,5m, Görüş: İyi. Yağış anında orta

  VAN GÖLÜ
  Parçalı bulutlu, Rüzgar: batı ve güneybatıdan 2 ila 4 kuvvetinde, Dalga: 0,25m ile 0,50m, Görüş: iyi.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Haziran 2010 Cumartesi Forum Tarih
TV'de Bugün Ne var 26 Haziran 2010 Cumartesi Canlı TV Seyret - Radyo Dinle 25 Haziran 2010
19 Haziran 2010 Cumartesi TV'de Bugün Ne Var Canlı TV Seyret - Radyo Dinle 18 Haziran 2010
Günlük Hava Tahmini Resimli Haritalı 19 Haziran 2010 Cumartesi Yurt İçi Haberler 18 Haziran 2010
12 Haziran 2010 Cumartesi TV'de Bugün Ne Var Canlı TV Seyret - Radyo Dinle 12 Haziran 2010
Önder Tangolar Haziran Gökleri Altında 2010 Albümü Albüm Tanıtımları 26 Ağustos 2010

Bu Sayfayı Paylaş