26 Ekim 2010 Günlük Hava Tahmini Resimli Haritalı

'Yurt İçi Haberler' forumunda SeLeN tarafından 26 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  26 Ekim 2010 Günlük Hava Tahmini Resimli Haritalı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  26 Ekim 2010 Günlük Hava Tahmini Haritalı


  METEOROLOJİK GÖRÜNÜM

  Yapılan son değerlendirmelere göre; Doğu Anadolu'nun doğusu ile Artvin çevrelerinde görülecek yağışlara ilave olarak, bu gece saatlerinden itibaren Ülkemizin kuzeybatı kesimleri Orta Akdeniz'den gelen yeni bir yağışlı havanın etkisine girecek.

  HAVA SICAKLIĞI :İç kesimlerde 2 ila 4 derece artacak, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacak.

  RÜZGAR :Ülkemiz genelinde batı ve güneybatı (Lodos) yönlerden hafif, arasıra orta kuvvette, Ege ve Marmara'nın güneyinde zaman zaman kuvvetlice esecek.  UYARILAR
  Güncel Meteorolojik Uyarı Bulunmamaktadır.


  BÖLGELERİMİZDE HAVA

  MARMARA
  Parçalı ve az bulutlu, zamanla çok bulutlu, gece saatlerinde bölgenin batısı (Edirne, Kırklareli, Tekirdağ ve Çanakkale) ile yarın (Salı) sabah saatlerinden itibaren bölge geneli aralıklı sağanak yağışlı geçecek. En Düşük (°C) En Yüksek (°C)
  BURSA Parçalı ve az bulutlu, zamanla çok bulutlu, yarın (Salı) sabah saatlerinden itibaren aralıklı sağanak yağışlı 14 24


  EGE
  Parçalı ve az bulutlu, zamanla kıyı kesimleri çok bulutlu, gece saatlerinden itibaren İzmir ile Kuzey Ege kıyıları aralıklı sağanak yağışlı geçecek.


  AKDENİZ
  Açık ve az bulutlu geçecek.


  İÇ ANADOLU
  Açık ve az bulutlu, zamanla kuzeyi parçalı ve çok bulutlu, yarın (Salı) öğle saatlerinde Ankara, Eskişehir, Kırıkkale, Çankırı, Yozgat ve Sivas çevreleri kısa süreli sağanak yağışlı geçecek.


  BATI KARADENİZ
  Parçalı ve az bulutlu, zamanla çok bulutlu, yarın (Salı) aralıklı sağanak yağışlı geçecek.


  ORTA ve DOĞU KARADENİZ
  Parçalı ve çok bulutlu, bu akşam saatlerinde Artvin ile yarın (Salı)öğle saatlerinden sonra Tokat, Amasya ve Çorum çevreleri kısa süreli sağanak yağışlı geçecek.


  DOĞU ANADOLU
  Parçalı ve çok bulutlu, bu akşam ve gece saatlerinde doğusu (Erzurum, Kars, Ardahan, Ağrı, Iğdır, Van ve Hakkari) aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı geçecek.


  GÜNEYDOĞU
  ANADOLU Parçalı bulutlu geçecek.  DENİZLERDE HAVA
  Kuzey Ege’nin batısında gece fırtınamsı rüzgar bekleniyor

  KARADENİZ
  Parçalı zamanla batısı çok bulutlu, yarın sabah saatlerinden itibaren batısı sağanak yağışlı, Rüzgar: Batı Karadeniz'de doğu ve güneydoğudan 2 İLA 4, Doğu Karadeniz'de doğu ve güneydoğu doğusu kuzeybatı gece kuzeydoğudan 2 ila 4 gece Orta Karadeniz’de 3 ila 5 kuvvetinde, Dalga: 0,5 ila 1,5m, gece Orta Karadeniz’de 2,0m. Görüş: iyi. yağış anında orta.


  MARMARA
  Parçalı, zamanla çok bulutlu gece saatlerinden itibaren sağanak yağışlı, Rüzgar; doğu ve güneydoğudan 2 ila 4 kuvvetinde Dalga: 0,5 ila 1,0m Görüş: iyi. yağış anında orta.


  EGE
  Parçalı ve çok bulutlu, kuzeyi sağanak yağışlı, Rüzgar: Kuzey Ege’de Güney ve güneydoğudan 3 ila 5 gece 4 ila 6 batısı 5 ila 7 yarın sabah güneybatıdan 3 ila 5, Güney Ege’de güneydoğudan 3 ila 5 gece 4 ila 6 kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 2,0m, gece Orta ve Kuzey Ege’de 2,5m Görüş; iyi. yağış anında orta.

  AKDENİZ
  Açık ve az bulutlu, Rüzgâr: Batı ve güneybatıdan 2 ila 4 Orta Akdeniz’de batı yönlerden 3 ila 5 kuvvetinde, Dalga; 0,5 ila 1,5m, Görüş; iyi.

  VAN GÖLÜ
  Parçalı ve çok bulutlu bu akşam saatlerinde sağanak yağışlı, Rüzgâr: Güney ve güneybatıdan 3 ila 5 yarın kuzeybatıdan 2 ila 4 kuvvetinde, Dalga; 0,25 ila 0,50m Görüş; iyi.yağışta orta.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]


  [​IMG]
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Ekim 2010 Günlük Forum Tarih
31 Ekim 2010 Günlük Hava Tahmini Resimli Haritalı Yurt İçi Haberler 31 Ekim 2010
30 Ekim 2010 Günlük Hava Tahmini Resimli Haritalı Yurt İçi Haberler 30 Ekim 2010
29 Ekim 2010 Günlük Hava Tahmini Resimli Haritalı Yurt İçi Haberler 29 Ekim 2010
28 Ekim 2010 Günlük Hava Tahmini Resimli Haritalı Yurt İçi Haberler 28 Ekim 2010
27 Ekim 2010 Günlük Hava Tahmini Resimli Haritalı Yurt İçi Haberler 26 Ekim 2010

Bu Sayfayı Paylaş