"24 milyona bile olmaz"

'Galatasaray' forumunda DilzaR tarafından 7 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. DilzaR

  DilzaR Üye

  "24 milyona bile olmaz" konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  [​IMG]

  Başkanımız Adnan Polat, bazı Rus takımlarının gündemine giren Lincoln ile ilgili futbol şubesi sorumlularıyla biraraya geldi.

  Başkanımız Adnan Polat, başta CSKA Moskova olmak üzere bazı Rus takımlarının gündemine giren Cassio Lincoln ile ilgili futbol şubesi sorumlularıyla biraraya geldi. Brezilyalı yıldızı kesinlikle satma niyetinde olmadığını söyleyen Polat, "Bu sezonki hedeflerimiz çok büyük. İstediğimiz başarıyı yakalayabilmemiz için onu kadroda tutmak zorundayız. Teklif edilen rakamlar çok da önemli değil" dedi. CSKA Moskova'nın 14 milyon euro'luk teklifiyle ilgili olarak Haldun Üstünel, Murat Yalçındağ ve Adnan Sezgin ile görüşen sarı-kırmızılı kulübün başkanı, "Değil 14 milyon euro, 24 milyon euro verseler bile Lincoln'ü satmam. Hem ligde, hem kupada, hem de UEFA Kupası'nda şampiyonluk bekliyoruz. Taraftarımız da onu çok seviyor. Durum buyken Lincoln'ün gitmesi gibi bir ihtimali gündemimize alamayız" şeklinde konuştu.

  Lincoln'ün, futbol efsanesi Hagi'den sonra Türkiye'ye gelen en iyi 10 numara olduğunun da altını çizen Polat, futbol şubesi yöneticileri Üstünel ve Yalçındağ'ın da aynı görüşte olduklarını duyunca, bu deftere bir daha açılmamak üzere son noktayı koydu.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - milyona bile olmaz Forum Tarih
Türk Telekom, 8 Megabit'te 1 Milyona Ulaştı İnternet ve Network 17 Eylül 2009
Kısasa kısas uygulamasının toplumsal yaşamda ortaya çıkarabileceği sorunlar nelerdir? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 6 Ekim 2017
Günümüzde olmayıp gelecekte kullanılabilecek bir kitle iletişim aracı olabilir mi? Eğitim Bilgileri 4 Ekim 2017
2017 Bilecik nüfusu Bilecik Tanıtımı 31 Ocak 2017
Haksızlıkların toplumda meydana getirebileceği olumsuz etkiler kısaca Seviyeli-Ciddi Konular 12 Nisan 2016

Bu Sayfayı Paylaş