24 Haziran 2010 Perşembe Günlük Hava Tahmini Resimli Haritalı

'Yurt İçi Haberler' forumunda DeMSaL tarafından 23 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

 1. DeMSaL

  DeMSaL Özel Üye

  24 Haziran 2010 Perşembe Günlük Hava Tahmini Resimli Haritalı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  24 Haziran 2010 Günlük Hava Tahmini Haritalı

  METEOROLOJİK GÖRÜNÜM

  Yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin büyük bölümünde aralıklarla sağanak ve gökgürültülü sağanak şeklinde devam edecek yağışların; yarın (Perşembe) Marmara'nın doğusu (İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Balıkesir, Bursa ve Bilecik), Doğu Akdeniz (Adana, Osmaniye, Hatay ve Kahramanmmaraş), Orta ve Doğu Karadeniz (Samsun, Ordu, Amasya, Tokat, Trabzon, Giresun, Rize, Artvin, Gümüşhane ve Bayburt) ile Zonguldak, Bartın, Düzce, Erzincan, Tunceli, Bingöl, Bitlis, Şırnak, Batman ve Siirt çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor.

  HAVA SICAKLIĞI :Yarın (Perşembe) iç kesimlerde 2 ila 4, doğu bölgelerde 4 ila 6 derece azalacak, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacak.

  RÜZGAR :Genellikle güney ve güneybatı, zamanla Marmara'da kuzey ve kuzeybatı, İç Anadolu'da batılı yönlerden hafif arasıra orta kuvvette, yağış alan yerlerde yağış anında yer yer kuvvetli olarak esecek.


  UYARILAR

  KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI: Yağışların; yarın (Perşembe) Marmara'nın doğusu (İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Balıkesir, Bursa ve Bilecik), Doğu Akdeniz (Adana, Osmaniye, Hatay ve Kahramanmmaraş), Orta ve Doğu Karadeniz (Samsun, Ordu, Amasya, Tokat, Trabzon, Giresun, Rize, Artvin, Gümüşhane ve Bayburt) ile Zonguldak, Bartın, Düzce, Erzincan, Tunceli, Bingöl, Bitlis, Şırnak, Batman ve Siirt çevrelerinde kuvvetli olması beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara (sel, su baskını, taşkın, yıldırım düşmesi, dolu v.b) karşı ilgililerin ve vatandaşların tedbirli olması gerekmektedir.


  BÖLGELERİMİZDE HAVA

  MARMARA
  Çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek. Yağışların; gece saatlerinden itibaren bölgenin doğusunda (İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Balıkesir, Bursa ve Bilecik) kuvvetli olması bekleniyor. En Düşük (°C) En Yüksek (°C)

  EGE
  Parçalı ve çok bulutlu, bu akşam saatlerinde bölge geneli, yarın (Perşembe) kuzey ve iç kesimleri aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.

  AKDENİZ
  Parçalı ve çok bulutlu, bu akşam saatlerinde bölge geneli, yarın (Perşembe) Doğu Akdeniz aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek. Yağışların; gece saatlerinde Adana, Osmaniye, Hatay ve Kahramanmmaraş çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor.

  İÇ ANADOLU
  Parçalı ve çok bulutlu, bölge geneli aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.

  BATI KARADENİZ
  Parçalı ve çok bulutlu, bölge geneli aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek. Yağışların; yarın (Perşembe) Zonguldak, Bartın ve Düzce çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor.

  ORTA ve DOĞU KARADENİZ
  Parçalı ve çok bulutlu, bölge geneli aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek. Yağışların; yarın (Perşembe) bölge genelinde kuvvetli olması bekleniyor.

  DOĞU ANADOLU
  Parçalı ve çok bulutlu, bu akşam ve gece saatlerinde kuzey ve batısı, yarın (Perşembe) bölge geneli aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek. Yağışların; yarın (Perşembe) Erzincan, Tunceli, Bingöl, Bitlis ve Şırnak çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor.

  GÜNEYDOĞU ANADOLU
  Parçalı zamanla çok bulutlu, bu akşam ve gece saatlerinde Adıyaman, Gaziantep ve Kilis, yarın (Perşembe) bölge geneli aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek. Yağışların; yarın (Perşembe) öğle saatlerinden sonra Batman ve Siirt çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor.


  DENİZLERDE HAVA
  Akdeniz'de fırtına, Karadeniz'de fırtınamsı rüzgar bekleniyor.

  KARADENİZ
  Çok bulutlu, kuvvetli sağanak ve gökgürültülü yağışlı, Rüzgar: Batı Karadeniz'de batı ve güneybatıdan, batısı kuzeybatıdan 4 ila 6, yarın sabah 7, Doğu Karadeniz'de batı ve kuzeybatıdan 3 ila 5, yarın sabah 5 ila 7 kuvvetinde, Dalga: 1,5 ila 2,0m, sabah 3,0m Görüş: İyi. Yağış anında orta.

  MARMARA
  Çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gökgürültülü yağışlı, Rüzgar: Kuzeybatıdan 3 ila 5 kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 1,5m, Görüş: İyi. Yağış anında orta.

  EGE
  Çok bulutlu, bu akşam saatlerinde aralıklı sağanak yağışlı, Rüzgar: Kuzey Ege'de; kuzey ve kuzeydoğudan 2 ila 4, batısı kuzeybatıdan 4 ila 6, Güney Ege'de kuzeybatıdan 3 ila 5 kuvvetinde, Dalga: 1,0 ila 2,0m, Görüş: İyi. Yağış anında orta.

  AKDENİZ
  Çok bulutlu, bu akşam saatlerinde geneli, yarın doğusu aralıklı sağanak yağışlı, Rüzgar: Batı Akdeniz'de; batı ve güneybatıdan 6 ila 8, gece kuzeybatıdan 5 ila 7, Doğu Akdeniz'de; batı ve güneybatıdan 6 ila 8, yarın sabah 5 ila 7 kuvvetinde, Dalga: 3,0 ila 4,0m yarın 2,0 ila 3,0m Görüş: İyi. Yağış anında orta.

  VAN GÖLÜ
  Parçalı zamanla çok bulutlu, yarın (Perşembe) öğle saatlerinden itibaren aralıklı sağanak yağışlı Rüzgar: Batı ve güneybatıdan 3 ila 5 kuvvetinde, Dalga: 0,25 ila 0,50m, Görüş: iyi. Yağış aında orta

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Haziran 2010 Perşembe Forum Tarih
TV'de Bugün Ne var 24 Haziran 2010 Perşembe Canlı TV Seyret - Radyo Dinle 23 Haziran 2010
Günlük Hava Tahmini Resimli Haritalı 17 Haziran 2010 Perşembe Yurt İçi Haberler 17 Haziran 2010
17 Haziran 2010 Perşembe TV'de Bugün Ne var Canlı TV Seyret - Radyo Dinle 17 Haziran 2010
10 Haziran 2010 Perşembe TV'de Bugün Ne Var Canlı TV Seyret - Radyo Dinle 10 Haziran 2010
Önder Tangolar Haziran Gökleri Altında 2010 Albümü Albüm Tanıtımları 26 Ağustos 2010

Bu Sayfayı Paylaş