22-28 Mart haftasındaki şanslı günleriniz

'Burçlar Alemi - Astroloji' forumunda Dine tarafından 23 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  22-28 Mart haftasındaki şanslı günleriniz konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  22-28 Mart haftasındaki şanslı günleriniz

  [​IMG]
  Bu hafta gökyüzündeki enerjiler, burcunuzu nasıl etkileyecek? Astrolog Ümran Ensari yorumluyor...

  Koç


  22 Mart Pazartesi, 25 Mart Salı öğle saatlerinden itibaren, 26 Mart ve 27 Mart öğle saatine kadar olumlu enerjiler altındasınız. Bu günlerde yeni başlangıçlar yapabilir, yaratıcı çalışmalar içine girebilirsiniz.

  Başladığınız işlerde sıkıntıyla karşılaşmayacaksınız. 23-24 Mart ve 25 Mart öğle saatlerine kadar sert etkiler altında olacaksınız. Bu günlerde özellikle aileniz, ilişkileriniz ve işinizle ilgili gerginliklere dikkat. Yeni başlangıçlar ve anlaşmalar için mümkün olduğu kadar bu günleri tercih etmeyin. 27 Mart öğle saatlerinden itibaren ve 28 Mart günleri sağlık konularında dikkatli olun.

  Boğa

  23, 24 Mart ve 25 Mart öğle saatlerine kadar, 27 Mart öğle saatlerinden itibaren ve 28 Mart günleri olumlu enerjiler altındasınız.

  Bu günlerde iletişim, aşk, yaratıcılık gerektiren konular ve ilişkilerinizle ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. 25 Mart öğle saatlerinden sonra, 26 Mart, 27 Mart öğlene kadar sert etkiler alıyorsunuz. Özellikle ev içinde yaşanabilecek tartışmalardan uzak kalın. Yeni başlangıçlar bu günleri terch etmeyin.

  İkizler

  22 Mart, 25 Mart öğle saatlerinden itibaren, 26 Mart ve 27 Mart öğlene kadar olumlu etkiler altındasınız. Bu günlerde yeni başlangıçlar yapabilir. Olumlu ilişkiler kurabilirsiniz. Cumartesi öğleden sonra ve 28 Mart Pazar günü sert etkiler alıyorsunuz. Evle ilgili veya ev içinde yaşanabilecek olaylar zorlayıcı olabilir. 23 -24 -25 Mart’ta parasal konulara dikkat.

  Yengeç

  23-24 Mart ve 25Mart (öğlene kadar), 27 Mart ( öğleden sonra) ve 28 Mart olumlu enerjiler alıyorsunuz. Bu günlerde daha atak ve ön planda olabilirsiniz. İletişiminiz hareketleniyor.

  Gerçekleştirmek istediğiniz değişiklikleri daha çabuk gerçekleştirebilirsiniz. 22 Mart sizin için sert etkili bir gün. Bu günlerde her türlü ilişkinize dikkat edin. 25, 26 Mart günleri parasal konularda hareketli gelişmeler olabilir.

  Aslan

  22, 25, 26 Mart ve 27 Mart öğlene kadar gökyüzündeki enerjiler sizi olumlu etkileyecek. İstekleriniz için harekete geçebilir ve yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Kendinizi gösterebileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

  23, 24 Mart’ ta olayları kontrol etmeniz güç. Her şeyi akışa bırakın. 27 Mart öğleden sonra ve 28 Mart’ta maddi konularda planlar yapabilirsiniz.

  Başak

  23, 24 Mart ve 25 Mart öğlene kadar, 27 Mart öğleden sonra ve 28 Mart tarihlerinde, enerjiler sizi olumlu yönde etkiliyor. Değişim ve yeni başlangıçlar için fırsatlar karşınıza çıkacak.

  Özellikle sosyal çevrenizden gelecek destekler olumlu olacak. Kendinizi daha fazla göstermek imkanı bulacaksınız. 22 Mart yatırımlarınıza dikkat edin. 25, 26 Mart günleri olayları kontrol etmeniz zor gözüküyor.

  Terazi

  25 Mart öğle saatlerinden itibaren 26 Mart ve 27 Mart öğlene kadar olumlu etkiler altındasınız. Bu günlerde yeni başlangıçlar yapabilir, sizi geliştirecek ve destekleyecek fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle yabancı kaynaklı imkanlar size fayda sağlayacak.

  Seyahat için uygun bir dönem. 22 Mart, 23, 24 Mart ve 25 Mart öğlene kadar sert etki aldığınız günler ilişkilerinizle ilgili dikkatli olun. Yeni anlaşmalarda zorluklar olabilir. Aile içi ve işinizle ilgili sorunlar çıkabilir. 27- 28 Mart olayları kontrol etmeniz zor.

  Akrep

  23, 24 Mart ve 25 Mart öğlene kadar, 27 Mart öğleden sonra, 28 Mart günleri olumlu enerjiler sizi destekliyor. İstediğiniz gelişmelerle karşılaşabilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Hayatınıza yeni bir anlam katacak eğitimler alabilir, yurt dışı bağlantılı olumlu gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

  Geleceğe dönük projelerinizi için çalışmalara başlayabilirsiniz. Öğle saatlerinden itibaren 25 Mart, 26 Mart ve 27 Mart öğlene kadar sert etkiler alıyorsunuz. Bu günlerde işlerinizde aksamalar, engellerle karşılaşabilirsiniz. Yeni başlangıçlar için bu günleri tercih etmeyin. 22 Mart tarihinde ise sağlık konusunda sorunlar çıkabilir.

  Yay

  22 Mart ve 25 Mart öğleden sonra, 26 Mart ve 27 Mart öğlene kadar olumlu enerjiler sizi destekleyecek. Bu günlerde aşk, eğitim, seyahat, yurtdışı bağlantılı işlerinizde şans sizden yana olacak. Girişimlerinizi başlatabilir , istediğiniz yenilikleri yapabilirsiniz.

  Keyifli ve enerjik olacaksınız. 27 Mart öğleden sonra ve 28 Mart’ta zorlayıcı etkiler alıyorsunuz. İşinizi ilgilendiren konularda ve iletişim gerektiren konularda zorluklarla karşılaşabilir, sinirli ve huzursuz olabilirsiniz. İçsel geriliminiz ilişkilerinizi etkileyebilir. 23, 24 Mart’ta ise yatırımlarınıza dikkat.

  Oğlak

  27 Mart öğle saatlerinden itibaren ve 28 Mart’ta olumlu enerjiler altındasınız. Bu günlerde yaşam enerjiniz ve gelecek umutlarınız artacak. Özellikle kalabalık ortamlarda kendinizi daha iyi ifade etme imkanı bulacaksınız. Girişimlerinizde destek görebilirsiniz.

  22, 23, 24 ve 25 Mart’ta öğle saatlerine kadar zorlayıcı etkiler alıyorsunuz. Bu günlerde ikili ilişkileriniz, aileniz, eviniz, ortaklıklarınız ve işinizle ilgil konularda yeni başlangıçlardan kaçının. Tartışmalardan ve gerginliklerden uzak kalmaya çalışın. 25 ve 26 Mart’ta yatırımlarınız konusunda dikkatli olun.

  Kova

  22 Mart sizin için olumlu enerjilerle dolu bir gün olacak. Yeni girişimlerinizi bu güne denk getirebilir, yapacağınız çalışmalarda başarılı olabilirsiniz. 25, 26, 27 Mart günleri özellikle ikili ilişkileriniz konusunda dikkatli olun. Gerilimli etkiler altındasınız.

  Bu günlerde yeni anlaşmalardan ve tartışmalardan uzak kalmaya çalışın. 23,24 Mart’ta sağlık konularında hassasiyet görülebilir. 27, 28 Mart günleri yatırımlarınızı ilgilendiren konularda yanıldığınızı farkedebilir, kararsızlıklar içine girebilirsiniz.

  Balık

  23, 24 Mart ve 25 Mart’ta olumlu enerjiler sizi destekleyecek. Özellikle aşk hayatınızla ilgili konularda şansınızın yükseliyor. Bu günlerde mutluluğunuzu arttıracak gelişmelerle karşılaşabilir ve yaşam enerjinizin yükseldiğini hissedebilirsiniz.

  Yaratıcı çalışmalar ve yeni girişimleriniz için uygun günlerdesiniz. 27, 28 Mart’ta özellikle ikili ilişkilerinizde gergin etkiler altındasınız. Yeni anlaşmalar ve ilişkilerinizdeki sorunları çözümlemek için uygun zamanda değilsiniz.

  Tartışmalardan uzak kalın. 25, 26, 27 Mart günleri sağlığınıza özen gösterin. 22 Mart’ta parasal konularda hareketlenmeler yaşayabilirsiniz.​
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Mart haftasındaki şanslı Forum Tarih
15-21 Mart haftasındaki şanslı günleriniz Burçlar Alemi - Astroloji 15 Mart 2010
31 Mart olayı nedir nedenleri ve sonuçları kısaca Tarihi Bilgiler 13 Kasım 2014
31 mart olayı nedir kısaca bilgi Tarihi Bilgiler 24 Nisan 2014
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Hakkında Sözler Güzel Sözler-Mesajlar 21 Aralık 2013
Dünyanın Hareketleri 21 Haziran – 21 Mart 21 Aralık – 23 Eylül Uzay ve Gökyüzü 12 Aralık 2013

Bu Sayfayı Paylaş