2017 İyi Geceler Mesajları Kısa

'Sms Sözleri - Hazır Mesajlar' forumunda Eylül tarafından 28 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu

1. Eylül

Eylül Site Yetkilisi Editör

2017 İyi Geceler Mesajları Kısa konusu
    Sponsorlu Bağlantılar
    Yeni İyi Geceler Mesajları

*Seni uyurken izlemek isterdim, uyuduğunda yıldız gözlerini öpmek isterdim. işte ozaman bende tatlı bir rüya görmüş olurum bebeğim, iyi geceler sevdiğim

*Seni Sadece Gün doğduğunda değil, gün bitiminde de hayal ediyorum Çünkü seni Çok ama çok seviyorum, Sen benim gerçek hayattaki en güzel hayalimsin, Rüyalarımsasın Sevgilim iyi geceler diliyorum.

*Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler.

*Yalnız gecelerimin vazgeçilmez rüyalarında saklıyorum seni, sen benim için bir hayatsın sen bende bir cansın sevgilim iyi geceler.

*Güneş bir gün nasıl seninle başlıyorsa dünyamda, güzel bir gecede ancak seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır, iyi geceler sevgilim.

*Ben uykuyu yalnızca seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleğimsin iyi geceler aşkım.

*Allah rahatlık versin hepinize Tatlı Rüyalar arkadaşlar.. Bir Rüya gibisin beklerim Seni geceler boyu iyi geceler bebeğim.

*Gecenin Sessizliğinde Dinlenelim ve en güzel rüyalara birlikte dalalım iyi geceler dilerim arkadaşlar.

*Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi ben sana ay kadar büyük yansıyacağım ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm

*Allah'ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin biriciğim.

*Sen uyuduğunda melekler dört bir yanını sarsın ve güzel rüyalarr seninle olsun çünkü sen buna layıksın, iyi geceler bebeğim.

Bu Sayfayı Paylaş