2012 Susan Miller Nisan Ayı Burç Yorumları - Susan Miller Nisan 2012 Burç Yorumları

'Burçlar Alemi - Astroloji' forumunda Mavi_Sema tarafından 24 Mart 2012 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  2012 Susan Miller Nisan Ayı Burç Yorumları - Susan Miller Nisan 2012 Burç Yorumları konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Koç Burcu Nisan 2012 Susan Miller Burç Analizi
  2012 Nisan Ayı Koç Burcu Yorumları

  Koç Burcunu Nisan 2012 de Neler Bekliyor

  Susan Miller Nisan 2012 Koç Burcu Yorumu


  Sevgili Koçlar 2 ve 4 Nisan tarihlerinde önemli görüşmelerde, konuşma veya anlaşmalarda sorunlar yaşayabilirsiniz. İnsanları yanlış anlamaya ve alınganlık yapmaya meyilli olacaksınız. Ne yaşarsanız yaşayın olayları fazla abartmayın. Bu dönem yanlış anlaşılmalara müsait olabilir, iş ve hizmet alanlarınızda ve yakın çevre, iletişim konularında sıkıntı ve zorluklar çekebilirsiniz. İyi habere gelecek olursak, bu hafta tüm hafta boyunca jüpiter ve plütondan olumlu etkiler altında olacaksınız. İş ve kariyer alanlarınızda parasal konularda önemli bir şans veya güç elde edebilirsiniz.
  8 Nisan'dan sonra özellikle dış ortamlara ve yabancılara, seyahatlere dayalı işleriniz devreye girebilir. Bu ay, elinize güzel bir miktar para geçebilir. Para kazanımlarınız artacağı gibi güzel objelere ve eşyalara para harcamanız da otomatikman artabilir. Kariyerinize alacağınız olumlu açıyla güzel bir iş teklifi veya var olan işlerinizden güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Ayrıca , iş hayatınız fazlasıyla yoğun olabilir., arkadaşlarınızla güzel planlar devreye girebilir.Geleceğinize yönelik hayallerinizi sevdiğiniz arkadaşlarınızla paylaşmanız ve hayata aynı pencereden bakmanız, kendinize olan güveninizi arttıracak.

  1 ay boyunca rahat ortamlar için ışık yakmaya başlayacak. Bu tarihten sonra düşük hissettiğiniz enerjinizde yükselme görecek, fiziki olarak kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız. Kişisel girişimleriniz adına olumlu bir döneme giriş yapıyorsunuz. Kendinize olan güveniniz artacak, kafanız ve düşünceleriniz daha net olacak, yeteneklerinizi ortaya koyarak, dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Başkalarını etkilemek, kendinizi kabul ettirmek düşündüğünüzden daha kolay olacak.

  15 Nisan'dan sonra geçmiş dönemden kalan, hayata geçirilmemiş veya yarım kalmış bir iş yeniden konuşulabilir. Taraflı düşünmeye meyilli olacağınızdan şartları iyice gözden geçirmeye özen gösterin. Bu ay boyunca, girişimleriniz adına şanslar ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Kişiliğinizin başarıya odaklı yönlerini ortaya çıkarmalı, rekabet etmekten korkmamalısınız.

  Yeni başlangıç ve kararlarınızı bu dönem içinde yapmaya çalışın.24 Nisan tarihinde doğru farklı, sıradışı ve değişik olan herşey ilginizi daha çok çekebilir. Bu dönem sonrası geçmiş konu ve olaylara odaklı olabilirsiniz. Geçmiş bazı konular yeniden su üstüne çıkabilir. Yazı işleriyle uğraşanlar için yaratıcılıklarını kullanacakları bir dönem olacak.


  Kaynak: susanmiller.astrolojiburc.com
   

 2. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Boğa Burcu Nisan 2012 Susan Miller Burç Analizi
  2012 Nisan Ayı Boğa Burcu Yorumları
  Boğa Burcunu Nisan 2012 de Neler Bekliyor


  Susan Miller Nisan 2012 Boğa Burcu Yorumu

  Sevgili Boğalar bu ay iş hayatınızda yaratıcı ve ilham verici yönleriniz ön plana çıkabilir. İçinizde sizi huzursuz eden kıpırtılar, tamamıyla sizin olayları büyütmenizden kaynaklanacak. 1 ay boyunca kadersel alanınızda ön plana çıkacak.Kişisel girişimleriniz ve başlangıçlarınız adına hareket etmemeye, adım atmamaya özen göstermelisiniz. Bir yıl boyunca yaptıklarınızı gözden geçirmeli ve gelecek ay başlayacak, bu yılın atılımları için planlar yapmalısınız. Kendinizi geri plana çekmeniz ve olayları gözlemlemeniz işinize yarayacak. Bu bir ay boyunca enerjiniz düşük çalışacağından sağlığınıza dikkat etmeli, arkanızdan dönen olaylara karşı hazırlıklı olmalısınız.
  9 Nisan tarihi itibariyle kafanızda planladığınız, düşündüğünüz ama önemsemediğiniz bir fikrin yeniden yeşerdiğine tanık olabilirsiniz. Olayları gözünüzde fazla büyütmeyin. Yaratıcılığa dayalı işleriniz için güzel bir gün olabilir. Şartlar ve koşullar elinizde değil. Ne olursa olsun her tür başlangıç ve yeni oluşumdan bu ay uzak durmanız gerekecek.

  Fikirsel anlamda kendinizi yanlış ifade edebileceğinizden, girişimleriniz için sabırsızlık etmeyin. Nisan sonuna doğru sosyal çevre ve arkadaşlık evinizde gerilemesine devam edecek. Bu tarihler arasında arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde bir takım sorunlar ve aksilikler yaşamaya hazırlıklı olun. Organizasyona dayalı işleriniz için iletişiminizi iki kere kontrol edin. Ayrıca, beklenmedik ani ve değişik olaylar etrafınızda cereyan edebilir. Değişime açık olduğunuz mddetçe tedirgin olmamalısınız.
   

 3. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  İkizler Burcu Nisan 2012 Susan Miller Burç Analizi
  2012 Nisan Ayı İkizler Burcu Yorumları

  İkizler Burcunu Nisan 2012 de Neler Bekliyor


  Susan Miller Nisan 2012 İkizler Burcu Yorumu


  Sevgili İkizler bu ay , bir çok konuda yapmanız gereken bir çok iş olmasına rağmen önemli işlerinizi önemsemeyebilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki ve özel hayatınızdaki kişisel sorunlarınızı kafanıza fazlaca takabilirsiniz.Bu ay boyunca kimliğinizi, sosyal çevrenizde, organizasyonlarda, grupsal işlerde ve arkadaşlıklarınız alanında göstermenize neden olacak. Bu alanda bu ay içerisinde önemli sorumluluklar üstlenmeye başlayacaksınız. Geleceğe yönelik planlarınız devreye girebilir veya işten elde edilen gelirlerinizi arttırmak için kendinizi ortaya koyabilirsiniz.
  Çevreniz ve sosyalliğiniz artacak, oturmak ve kendinize vakit ayırmak için boş vakit bulamayacağınız bir dönem olacak.Sosyal ortamlarınızda geleceğinize etki eden yarım kalmış, ertelenmiş konu ve projelerden söz edebilir ve bu alandaki konuşmalarınızı arttırabilirsiniz. Bu ay arkadaşlarınız ve sosyal çevre alanlarınızda yeni ve hızlı oluşumları, hayatınıza taşıyacak. Çabuk atağa geçme isteğinizle hareket edebilir, sosyal ortamlarda şansınızı arttırabilirsiniz.

  Bu alanlardaki başlangıçlarınızı bu dönem yapmanız iyi olacak. Nisan ayının son günlerinde kariyer ve iş alanlarınızda gerilemeye başlayacak. Bu tarih sonrası iş konularında çok dikkatli adımlar atmanız gerekebilir. Önemli başlangıçlardan kaçının ve yapacağınız anlaşmalar varsa gözünüzü dört açın.Ayrıca farklı, değişik ve hoşunuza gidecek bir gün sizleri bekliyor olacak.
   

 4. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Yengeç Burcu Nisan 2012 Susan Miller Burç Analizi
  2012 Nisan Ayı Yengeç Burcu Yorumları
  Yengeç Burcunu Nisan 2012 de Neler Bekliyor  Susan Miller Nisan 2012 Yengeç Burcu Yorumu


  Sevgili Yengeçler bu ay özellikle ortaklaşa giderlerinizde bu , hisleriniz kuvvetli olacak, mantıkla çözüm bulmaya çalışacaksınız. İş alanlarınızda ortaya çıkan engeller ve sorunlar hayattan alacağınız keyfi biraz kısıtlayabilir. Bu ay boyunca kimliğinizi, kariyer ve iş alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Üzerinize gerekenden daha fazla sorumluluk alabilir, atak, girişken ve cesur yönlerinizle kendinizi işiniz alanında göstermek isteyebilirsiniz. Hırsınız çok yüksek olacak ve siz bazı mükafatları hak ettiğinizi düşünecaksiniz, sevgili yengeçler. Yine eşinizin veya sevgilinizin ailesiyle ilgili konular bu bir ay gündeminize yerleşebilir.

  12 Nisan'dan sonra, iş alanlarınızda geçmişte konuşulmuş ama yarım kalmış veya ertelenmiş bir iş gündeme gelebilir. Bu ay sizin kariyer ve iş evinizde gerçekleşecek. Önünüzdeki 2 hafta boyunca iş alanlarınızda atılımlarınız, planlarınız gündeme gelebilir. Çevrenizi yönlendirmeye ve fikirlerinizi onlara kabul ettirmeye uğraşmak için harekete geçebilirsiniz. Ayrıca, merkür seyahat, eğitim, ticaret, medya ve yabancı ortaklı işler alanlarınızda gerilemesine devam edecek. Bu alanda işleriniz varsa 24 nisana kadar dikkatli adımlar atmakta fayda olabilir.Ayrıca çalışıyorsanız beklenmedik, ani bir iş konusu gündeme gelebilir. Çalışmıyorsanız kalabalık ortamlarda ani ve sıradışı bir gün sizleri bekliyor olacak.
   

 5. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Aslan Burcu Nisan 2012 Susan Miller Burç Analizi
  2012 Nisan Ayı Aslan Burcu Yorumları
  Aslan Burcunu Nisan 2012 de Neler Bekliyor


  Susan Miller Nisan 2012 Aslan Burcu Yorumu


  Sevgili Aslanlar özel hayatınızda bu ay sosyal, eğlenceli ve rahat olacaksınız. Karşı tarafın istekleri sizin için önemli olacak. Sevdiğiniz insanla birlikte seyahat, yolculuk, eğitim planları yapabilirsiniz. ay boyunca kimliğinizi, yabancı ortaklı işler, medya, seyahat, ticaret, eğitim, hukuk alanlarınızda ortaya koyabilirsiniz. Eğer bu işlerden herhangi biriyle uğraşıyorsanız, şartların sizin lehinizde olacağı güzel bir ay sizleri bekliyor olacak. Kendinizi geliştirip, eğitmeye ve geleceğiniz üzerine daha fazla çaba harcamaya yönelik adımlar atacaksınız. Yine bu alanlarda kendinizi göstermek, cesur adımlar atmak, liderlik etkileriniz yüksek olabilir.
  Bu dönem yapılacak seyahatler kendinizi geliştirmenize ve hayata farklı gözlerle bakmanıza yardımcı olacak. Seyahat, kurs, seminer gibi oluşumlarda ani fırsatlarınız oluşabilir.Ayrıca , dış koşullara bağlı, geleceğe yönelik işlerinizde geçmişte konuşulmuş bir iş yeniden gündeme gelebilir veya üzerinde konuşulabilinir. Kendinizi geliştireceğiniz alanlara kayabilir, eğitim, seminer ve kurs programlarından yardım alabilirsiniz. Bu aralar işle ilgili konularda görüşmeleriniz varsa, dikkatli adımlar atmak kaydıyla atağa geçebilirsiniz.

  Nisan ayının son haftasında eşinizin para durumuyla ilgili konularda sorunlar yaşayabilirsiniz veya ortaklaşa para işleriniz varsa 29 nisana kadar dikkatli adımlar atmalısınız.Ayrıca yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, ticaret, medya alanlarınızdan birinde farklı ve sıradışı bir iş gündeme gelebilir. Ya da uzakta buluna akrabalarınızın hayatındaki heyecanlara şahit olabilirsiniz.
   

 6. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Başak Burcu Nisan 2012 Susan Miller Burç Analizi
  2012 Nisan Ayı Başak Burcu Yorumları
  Başak Burcunu Nisan 2012 de Neler Bekliyor


  Susan Miller Nisan 2012 Başak Burcu Yorumu


  İş ve hizmet hayatınızda kafanız biraz karışık gibi görünüyor. Merhametiniz ve hoşgörünüz almanız gereken bazı kararları erteleyebilir İşlerinizdeki yeni oluşumları gözden geçirmeniz gereken bir dönemdesiniz ve bu ay karar almadan önce biraz daha gözlem yapabilirsiniz. 1 ay boyunca ortaklaşa para konuları, banka işlemleri, borç, kredi, faiz, vergi, nafaka, miras alanlarınızda kimliğinizi ön plana çıkartacak ve bu alanlarda kendinizi göstereceksiniz. Eşinizin veya sevgilinizin maddi durumuyla ilgili konular ön plana çıkabilir.


  Yine bu bir ay başkalarının kaynaklarına ve para durumuna bağlı olarak hareket etmek durumunda kalabilirsiniz. Gizemli ve ruhani konular ilginizi çekmeye başlayacak. Cinsellik hayatınızda ön plana çıkabilir. Kendinizi dönüştürecek ve değiştirecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. Başkalarından fayda ve destek görecek, diğer insanların kaynaklarından faydalanmasını iyi becereceksiniz 12 Nisan'dan sonra, ortaklaşa para konularınızda daha önceden konuşulmuş ama yapılmamış konular hayatınızda yer edebilir. Bu konular gündeme gelirken tarafsız olmaya ve dikkatli adımlar atmaya özen gösterin.

  Bu ay boyunca hayatınızı paylaştığınız insanla, maddi konularda yeniden düzenlemelerde bulunabilir, bütçenizi ortak değerlerinize göre ayarlayabilirsiniz. 24 Nisan'dan sonra özel hayatınızda yanlış anlaşılmalar ve sorunlar gündeme gelebilir. İlişkinizde sorunlar varsa bu sorunları çözmek için harekete geçebilirsiniz. Taşınma veya yer değiştirme gibi işlerinizi erteleyin. Ayrıca, ortaklaşa para alanlarınızda beklenmedik haberler almaya ve değişik şeyler yaşamaya müsait olabilirsiniz.
   

 7. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Terazi Burcu Nisan 2012 Susan Miller Burç Analizi
  2012 Nisan Ayı Terazi Burcu Yorumları

  Terazi Burcunu Nisan 2012 de Neler Bekliyor

  Susan Miller Nisan 2012 Terazi Burcu Yorumu


  Aşk hayatınızda oldukça keyifli, rahat organizasyonlar yapacağınız bir gün içindesiniz.Yaratıcılık ve sanatla uğraştığınız bir iş varsa bu Pazartesi çevrenizdekileri etkilemeyi başaracaksınız. 1 ay boyunca kimliğinizi özel hayatınızda,ikili ilişkilerinizde ve ortaklı işlerinizde göstermenize neden olacak. Bu bir ay boyunca şartlar ve koşullar çoğunlukla karşı tarafın elinde olabilir ve sizde sevdiğiniz insanın hayatına göre program yapmak zorunda kalabilirsiniz.Veya ortaklı işleriniz varsa, ortaklarınızın hayatı ve düşünceleri daha ön planda olacak. Biraz kendinizden vereceğiniz ve fedakarlıkların öne çıkacağı bir ay yaşayabilirsiniz. Var olan ilişkinizde sevdiğiniz insanın daha yaptırımcı, daha öncü ve karar veren taraf olduğuna şahit olabilirsiniz.
  17 Nisan tarihinden sonra özel ilişkilerinizde veya ortaklı işlerinizde geçmiş konu ve olaylar gündeminizde olabilir. Yeni işlerden ziyade eskide kalmış ve tamamlanmamış veya ertelenmiş işleriniz gündeme gelebilir. Perşembe günü öğleden sonra koç burcunda bir yeniay oluşacak. Özel hayatınızla ilgili konular, başlangıç ve kararlar 2 hafta boyunca gündeminizde olabilir.Yer değiştirme, kontrat ve anlaşmalar yapma etkiniz yüksek olacak ama merkürün gerilemesini unutmayın ve planlarınızı biraz erteleyin.

  24 nisana kadar yeni bir işe başlama veya yeni bir projenin gündeme gelmesi söz konusu olursa çok dikkatli adımlar atın çünkü merkür düzeldikten sonra şartların değiştiğine şahit olabilirsiniz. Ay sonu, özel hayatınızda sevdiğiniz insanın farklı ve sıradışı davranışlarıyla , değişik ve heyecanı yüksek bir gün geçirebilirsiniz. Ya da sıradışı bir iş teklifi gündeme gelebilir.
   

 8. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Akrep Burcu Nisan 2012 Susan Miller Burç Analizi
  2012 Nisan Ayı Akrep Burcu Yorumları
  Akrep Burcunu Nisan 2012 de Neler Bekliyor


  Susan Miller Nisan 2012 Akrep Burcu Yorumu


  Bu ayın ilk haftasında evinizde vakit geçirmek, rahat davranmak isteyeceksiniz. Düşüncelerinizde tembellik etkili olacak. Emlak alım, satım, kiralama işleriniz varsa bu pazartesi mantıkla hareket edebilirsiniz. Ayrıca kimliğinizi iş ve hizmet alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Sağlığınızla ilgili konular yine bu bir ay boyunca gündeminizde olacak. Sorumluluklarınız artıyor sevgili akrepler, daha fazla çalışacak, başkaları için uğraşacak, daha fazla iş yükünü omuzlarınızda taşımaya başlayacaksınız, o yüzden bu ay sağlığınıza çok dikkat edin ve aşırıya kaçarak kendinizi zorlamayın.
  Yine sağlığınızla ilgili konular bu bir ay boyunca gündeminizde olabilir.İş alanlarınızda geçmişte konulumuş ama yapılmamış, tamamlanmamış veya yarım kalmış bir iş gündeme gelebilir. Aynı etki sağlığınızla ilgili konularıda içerebilir. Bu ay boyunca iş alanlarınız aktif olacak. Çalışmak ve kendinizi ifade etmek aynı anlama geleceğinden, kendinizi bu dönem yormamaya ve sağlığınızı ihmal etmemeye özen gösterin. Aşk, çocuk ve eğlence alanlarınıza kayarak gerlemesine devam edecek olan merkür, aşk hayatınızda, çocuklarınızla olan iletişiminizde veya eğlence veya sanat konularında bir takım aksilikleri ve sorunları ortaya çıkarabilir. Ay sonuna kadar bu alanlarda yeni kararlar vermemeye çalışın.Ayrıca iş ve hizmet alanlarınızda sıradışı ve farklı davranabilir veya ilginç bir gün geçirebilirsiniz.
   

 9. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Yay Burcu Nisan 2012 Susan Miller Burç Analizi
  2012 Nisan Ayı Yay Burcu Yorumları
  Yay Burcunu Nisan 2012 de Neler Bekliyor


  Susan Miller Nisan 2012 Yay Burcu Yorumu


  Bu ay iletişiminizde demokratik yanlarınız öne çıkacak. Satış, pazarlama, reklam işiyle uğraşıyorsunuz yaratıcılığınızla şans sizden yana olabilir. Aşk hayatınızda veya çocuklarınızla olan ilişkilerinizde hiçbir şeyin istediğiniz gibi olmadığı düşüncesine kapılabilirsiniz. 1 ay boyunca kimliğinizi, aşk hayatınızda, özel yaşantınızda veya çocuklarınızla ilgili oluşumlarda göstermeye başlayacaksınız. Bu dönem boyunca hayatı keyifli yönleriyle algılayabilir, aktiviteler, yaratıcılık isteyen işlerde, sanatsal konularda etkili bir şekilde kendinizi gösterebilirsiniz. Aşkı arayan ve isteyenler için bulacakları ve aşkta mücadeleci ve sosyal davranacakları bir dönem geliyor.
  Aşk hayatınızda geçmişte yaşanmış ama tamamlanmamış ilişkiler veya iletişimler gündeme gelebilir. Ya da yaratıcılığa dayalı eski bir iş yeniden konuşulabilir.. Bu ay boyunca aşkı konuşabilir veya aşkınız varsa romantik, etkili ve güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Yine sanatsal faaliyetler, spor aktiviteleri gündemde olacak. Ayrıca 24 nisana kadar ev, aile alanlarınızda gerileyecek olan merkür, bu konularda size bazı aksilikler ve sorunlar ortaya çıkarabilir. Ev alım, satım işleriniz varsa nisana başına kadar beklemeyi tercih etmelisiniz. Ay sonu aşk hayatınızda heyecanlı ve bir o kadar farklı bir gün geçirebilirsiniz. Değişik insanlar daha fazla dikkatinizi çekecek. Flörtünüzün sıradışı adımları ve tavırları hoşunuza gidebilir.
   

 10. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Oğlak Burcu Nisan 2012 Susan Miller Burç Analizi
  2012 Nisan Ayı Oğlak Burcu Yorumları

  Oğlak Burcunu Nisan 2012 de Neler Bekliyor

  Susan Miller Nisan 2012 Oğlak Burcu Yorumu


  Bu ay maddi konularda herkesin menfaatine yönelik hareket edeceksiniz. O yüzden büyük alışverişleriniz veya ticaretle ilgili işleriniz varsa hislerinize göre hareket etmemek en iyisi. Ailenize veya evinize para harcayabilirsiniz. Bu ay boyunca kimliğinizi, evinizde ve ailenizle ilgili olaylarda göstermenize neden olacak. Bu bir ay boyunca aileniz herşeyden önemli olabilir ve iş çalışmalarınızı evinizden yapmaya istekli olabilirsiniz. Evinizle ilgili konular, ev alım, satım, kiralama gibi işleriniz varsa onlarla ilgilenmek öne çıkabilir, taşınma ve evinizi düzenleme etkileriniz yüksek olacak. Bu alanlarda cesaretli, atak ve yaşam dolu enerjinizle hareket edebilirsiniz.
  Eviniz veya aile alanlarınızda bazı konuşmalar gündeme gelebilir. Eskide kalmış ve tamamlanmamış bu konularda taraflı davranmaya müsait olabilirsiniz.Eviniz sizin için önemli olmaya başlayacak. Ailenizle vakit geçirmek, onları mutlu etmek ve ihtiyaçlarını karşılamak bu dönem önemli olabilir. Aile kurmak isteyenler bu ay içinde dikkatli davranarak harekete geçebilirler.

  25 nisana kadar iletişime dayalı işlerinizde yanlış anlaşımalara dikkat edin, başlangıçlardan kaçının ve evraklarınıza, randevularınıza göz kulak olun.Ayrıca eviniz ve ailenizde farklı, sıradışı bir gün geçirebilirsiniz. Evle ilgili her tür konuda beklenmedik ve ani oluşumlar gündeme gelebilir.
   

 11. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Kova Burcu Nisan 2012 Susan Miller Burç Analizi
  2012 Nisan Ayı Kova Burcu Yorumları

  Kova Burcunu Nisan 2012 de Neler Bekliyor

  Susan Miller Nisan 2012 Kova Burcu Yorumu


  Bu ay rahat ve çekici tavırlarınızla kendinizi çok rahat ifade edeceğiniz ve hayatınızı kendi isteklerinize göre yönlendireceğiniz bir gün geçireceksiniz. Zorlandığınız alanlarda şans ve ilham perisi omuzunuzdaymış gibi bir hisse kapılabilirsiniz. 1 ay boyunca kimliğinizi, yakın çevre, akraba, kardeşler ve komşular alanında göstermenize neden olacak.Yine satış, pazarlama, reklam, yayıncılık, ulaşım, ticaret, öğrenim, bilgisayar alanlarında işi olanlar için kendilerini gösterecekleri bir dönem başlıyor. Bu dönem iletişiminiz fazlasıyla artacak, yapmak istedikleriniz için harekete geçeceksiniz sevgili kovalar. İş alanlarınızda etkili, lider, atak ve cesur yönlerinizi sergilemeye başlayabilirsiniz. İşleriniz konusunda atak olacaki yerinizde duramayacak, yaşam canlılığınızla hareket edeceksiniz.
  Nisan ayında reklam, satış, pazarlama, yayıncılık alanlarınızda eskide kalmış ama konuşulmuş bir iş gündeme gelebilir. Konuşma ve görüşmeleriniz hızlanacak. Yine yakın çevrenizdeki insanlarla iletişiminizi arttırabilirsiniz. Bu ay içerisinde ticaretle ilgili bir işiniz varsa dikkatli adımlar atmalısınız, merkürün gerilediğini aklınızdan çıkarmayın. Yine de satış, pazarlama, reklam, yayıncılık alanlarında yenia dımlar ve şanslar yakalayabilirsiniz.

  Merkür para evinize geçerek bu alanlarınızda gerileyecek. 04 nisana kadar para konularında yeni başlangıçlardan sakının ve çok alışveriş yapmamaya özen gösterin.Ayrıca iletişim konularında beklenmedik etkilere sahip olacaksınız. Farklı, sıradışı olan işler, konular ve insanlar dikkatinizi daha fazla çekebilir.
   

 12. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Balık Burcu Nisan 2012 Susan Miller Burç Analizi
  2012 Nisan Ayı Balık Burcu Yorumları
  Balık Burcunu Nisan 2012 de Neler Bekliyor

  Susan Miller Nisan 2012 Balık Burcu Yorumu

  Bu ay hayalgücünüz ve bilinçaltınız aktif bir şekilde çalışacak. Yaratıcılık, sanat ve yazımla ilgili her tür işte yeteneklerinizi gösterebilirsiniz. Aktif ve göz önünde bulunacağınız işlerde ise isteksizlik söz konusu olabilir.Bu ay boyunca kimliğinizi, maddi konularda ve sahip olduğunuz değerler alanında ortaya koymaya başlayacaksınız. Para konuları sizin için önemli olacak. Kendinizi gösterdiğiniz ve girişimlerinizi başlattığınız bu ay içinde artık meyveleri toplamaya, kazancınızı arttırmaya başlayacaksınız. Parasal konularda biraz elinizi sıkı tutmaya çalışın. Oldukça atak, cesur, canlı etkilere sahip olabilirsiniz. Kendi şansınızı, kendiniz yaratacaksınız ve bundan memnun olacaksınız sevgili balıklar.
  Parasal konularda eski veya tamamlanmamış bir konu yeniden ortaya çıkabilir veya paraya dayalı konuşmalarınız artabilir. Bu yeniay, sizin para evinizde oluşuyor. Önünüzdeki aylar boyunca geçtiğimiz ay başlattığınız atılımlarınızın ve girişimlerinizin karşılığını maddi olarak alabilirsiniz. Siz yine de dikkatli adımlar atmayı unutmayın.

  Merkür sizin kişisel evinizde gerilemesine devam edecek. 24 nisana kadar yanlış anlaşılmalar, kendini yanlış ifade etme gibi etkileriniz yüksek olabilir. Kişisel anlaşmalardan uzak durun Ayrıca maddi konularda farklı ve sıradışı bir gün geçirebilirsiniz. Belki de beklenmedik bir teklfi ayağınızı yerden kesebilir. Bunun çok da uzun soluklu olmasını beklemeyin. Böyle bir teklif geldiğinde size teklif edilecek rakam sizi şaşırtabilir.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 24 Mart 2012

Yükleniyor...
Benzer Konular - 2012 Susan Miller Forum Tarih
2012 Susan Miller Mayıs Ayı Burç Yorumları - Susan Miller Mayıs 2012 Burç Yorumları Burçlar Alemi - Astroloji 30 Nisan 2012
Çelik Milat 2012 Albümü Tanıtımı Albüm Tanıtımları 3 Aralık 2012
Demet Sağıroğlu Hiç Özlemedin Mi 2012 Albümü Tanıtımı Albüm Tanıtımları 3 Aralık 2012
Tolga Taş Kaderime Bak 2012 Albümü Tanıtımı Albüm Tanıtımları 27 Kasım 2012
Aygün Öztürk Gitme Yavrum 2012 Albümü Tanıtımı Albüm Tanıtımları 27 Kasım 2012

Bu Sayfayı Paylaş